Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest MySuLiCa

..Cea mai penala FAZA:|

Recommended Posts

Guest MySuLiCa

AM SI EU O INTREBARE sau mai bine zis ...O nelamurire :|.....

Buna baieti Deci Numi mere Link mania ..cand intru in el imi zice ca sv este inchis...:|....

Am Luat dinou clientu pacth....toate alea.........TOT nu mia mers :|

Am schimbat ip (cas la RDS) am zis ca poate ati dat vreun ban pe vreun ip :|

Nu a mers nici asa.....am sa ma duc la cei de la Rds Poate ..aflu ceva.., Pentru ca nici cs numi merge si nici meesu ..adik mesu merge foarte greu :|

Daca stiti ceva despre aceasta Banala Faza , SCrieti mai jos.....

Link to comment
Share on other sites

Guest MySuLiCa

ToT nu mere :|....Faza cu antivirus.....firewall.....

Am fost la cei de la RDS au zis ca o sami schimbe niste setari cand vin niste baieti de la bucuresty la constanta :|:|.....

Nu stiu de unde au scos minciunea astea dar astept :|...

Link to comment
Share on other sites

:blink: Cum sa faci asa ceva?

Pai intr-o saptamana ti-se viruseaza tot pcu. Idee nu buna :naughty:

Nu e buna, dar daca vrei sa te joci, asta e o solutie. Alta ar fi sa va gasiti un firewall si/sau antivirus care nu face probleme in rularea executabilului start2.

Link to comment
Share on other sites

Nu e buna, dar daca vrei sa te joci, asta e o solutie. Alta ar fi sa va gasiti un firewall si/sau antivirus care nu face probleme in rularea executabilului start2.

nare nici o treaba firewal sau anti virus eu am ambele activate si merge linku brici nam nici o problema... :)

anti virus am nod32

Link to comment
Share on other sites

nare nici o treaba firewal sau anti virus eu am ambele activate si merge linku brici nam nici o problema... :)

anti virus am nod32

Serios? :blink: Vai, dar iti onorez functia mea de tehnician daca tu ai intalnit asa de multe cazuri decat mine.

Ar trebui sa precizez pentru fiecare in parte exemple? :/ Doh! Nu toate firewallurile/antivirusurile blocheaza conexiunea la MU, dar unele insa da.

Incearca sa n-o mai faci pe desteptul, e a doua oara. Daca ai ceva bun de adaugat fa-o, dar daca postezi cu gandul ca-mi dovedesti tu mie ce si cum, fa 180 si mergi inainte.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...