Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LoOoLLz

Problema account

Recommended Posts

Am discutat la admin section cu ai mei colegi despre conturile voastre pe care le uitati. Am decis asta, pe care am notat-o si in FAQ.

Ce fac daca mi-am uitat parola/email-ul/contul? Cui ma adresez?

Nu stiu ce va faceti, dar ar fi bine sa va stoarceti creierii sa va aduceti aminte, deoarece noi nu va (mai) putem ajuta. Puteti lua acest nu putem ca nu vrem, asta pentru ca au fost destule cazuri in care s-au spart conturi fiind ale altor persoane. Asta s-a intamplat deoarece stia cateva date despre cont, urmand sa i se schimbe mail-ul si respectivul se facea cu un cont. Deocamdata acest aspect ramane neschimbat, nu va mai dam date despre conturile dumneavoastra. Degeaba trimiteti pm-uri unor moderatori/asistenti sau globalul/globalii care se ocupa de sectiunea MU. E contul vostru, e responsabilitatea voastra.

Asa ca, imi pare rau.

Link to comment
Share on other sites

Eu te cred, insa in naivitatea noastra am crezut si pe altii si de fapt nu erau propietarii conturilor. Dupa care cel furat venea pe forum revoltat (si pe buna dreptate) ca cineva i-a schimbat datele fara stirea lui. Deci...corect, oameni suntem, dar chiar nu mai putem risca, sunt probleme ce trebuiesc rezolvate de voi insiva.

Link to comment
Share on other sites

ai dreptate.. treaba cu schimbatul mail-ului e chiar riscanta.. dar daca s-ar face unele verificari ati vedea ca pe contu mu am acelasi mail ca pe forum.. stiu si raspunsul la intrebarea secreta.. nu cer decat sa mi se reseteze parola si sa fie trimisa pe mail... am si ceva posturi la trade/sell unde se poate vedea ca am detinut acel cont..

si ar trebuii sa va ganditi si la munca celor care chiar nu mint.. care au muncit pt acel cont.. pt lvl/item-uri.. nu stiu.. sa fiti mai stricti.. sa-i intrebati mai multe..gasiti voi o solutie sa fie pe placul tuturor...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...