Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Anomys

pk pe spot, ce rezolv?

Recommended Posts

Daca mi se face pk pe spot, am pozele toate, fac plangere, castig plangerea, omu ia ss, eu cu ce ma aleg?

Ca spotul tot lui ii ramane....Eu nu ma aleg cu nimic...El poate sta bine merci pe spot 5 zile cat are ss.

Ma gandesc acum la cele 3 spoturi din kanturu 3, unde preluarea nu e chiar un obicei, acolo pkul e un obicei.

Link to comment
Share on other sites

Daca mi se face pk pe spot, am pozele toate, fac plangere, castig plangerea, omu ia ss, eu cu ce ma aleg?

Ca spotul tot lui ii ramane....Eu nu ma aleg cu nimic...El poate sta bine merci pe spot 5 zile cat are ss.

Ma gandesc acum la cele 3 spoturi din kanturu 3, unde preluarea nu e chiar un obicei, acolo pkul e un obicei.

cine face pk risca ss, iar cel care ia pk pierde spotul

Link to comment
Share on other sites

Daca mi se face pk pe spot, am pozele toate, fac plangere, castig plangerea, omu ia ss, eu cu ce ma aleg?

Ca spotul tot lui ii ramane....Eu nu ma aleg cu nimic...El poate sta bine merci pe spot 5 zile cat are ss.

Ma gandesc acum la cele 3 spoturi din kanturu 3, unde preluarea nu e chiar un obicei, acolo pkul e un obicei.

Si tu ce ai mai vrea?si in real life daca cineva ati fura ceva si este prins,ala face puscarie dar tu nu esti despagubit,daca hotul a cheltuit sau a vandut marfa furata dela tine. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...