Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

CVladFZR

Event FOTBAL + DUELURI !

Recommended Posts

Sunt foarte dezamagit dezamagit de faptul ca pe MU S2 nu se mai fac eventuri de fotbal si dueluri pe "stadionul" din Arena. Ce s-a intamplat cu fotbalul nostru ?! Cu duelurile ?!

Eventurile de acum sunt efectiv plictisitoare (cauta-ma si daca ma gasesti castigi X bok) si invechite rau(astea erau eventurile din 0.97d si 0.96 facute de guilde nu de admini sau cand aveam bok-uri si incercam sa socializam intre noi). Pfff, chiar nu se poate ocupa nimeni de eventurile astea de fotbal ?! Nu se poate da cuiva (in eventualitatea in care adminii, moderatorii sau helperii sunt atat de plictisit de jocul asta incat nu prea isi mai dau interesul) posibilitatea da a putea sa bage jucatorii in stadion sa se faca iar eventurile astea ?!

Mie unu chiar mi-e dor de un meci de fotbal, de "galeriile" :wav: care se strangeau la meciuri, simteai ca te distrezi ! :hello: jucatorii asteptau cu interes seara (in jurul orei 20:00 se faceau daca mai tineti minte) sau weekendurile pentru aceste eventuri. Chiar a disparut o parte din farmecul acestui joc ?! <_<

Astept raspunsul vostru !

Va doresc o zi excelenta.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

Se poate juca fotbal dar fara Gm , raman blocati in stadium... Asa am auzit si eu... Iar duel este si acum!

Link to comment
Share on other sites

Guest Sadi022002

pai cred ca sunteti destul de mari sa va puteti organiza si fara gm. nu va tine nimeni. iar bug-ul nu stiu daca se poate rezolva...

Link to comment
Share on other sites

pai cred ca sunteti destul de mari sa va puteti organiza si fara gm. nu va tine nimeni. iar bug-ul nu stiu daca se poate rezolva...

corect, corect si corect. :)

Astept raspunsul vostru !

Va doresc o zi excelenta.

Multumim pentru urare.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...