Jump to content
Florin09

Concurs Foto - Funny

Recommended Posts

Ok. Castigatorul editiei cu tema Funny este inspiratul posesor al fotografiei cu numarul 7.

Asteptam cu maxim interes ca Sensini sau Florin sa ne devoaleze si identitatea acestuia. :D

Felicitari!

Link to comment
Share on other sites

scuzati intarzierea, dar nu am fost acasa in weekend.

cel care a facut fotografie nr 7 este Sensini :P

urmatoarea tema va fi "abstractionism casnic" :D sa explic un pic denumirea: folositi orice obiecte din casa (doar din casa, inclusiv fotografia sa fie indoor facuta), in orice compozitie doriti, pe orice tema, care sa transmita orice mesaj vreti voi. singura regula e sa folositi obiecte de prin casa. am ales tema asta pt ca e tare urat afara + ca e usoara si la indemana oricui si sper astfel sa avem mai multi participanti. facem concursul de 2 saptamani, asa ca inscrierile se termina miercurea viitoare.

puteti incepe sa trimiteti poze deja la linkmania.concursfoto@gmail.com . o sa fac threadul mai diseara (sau daca-l face altcineva inainte n-am nimic impotriva)

ca cerinta suplimentara, avand in vedere tema libertina, am sa va rog sa dati un titlu sugestiv fotografiei cand o trimiteti :)

btw, felicitari si locul 2 (poza cu nr 2 - logs) si locul 3 (poza cu nr 8 - [Dani]), dar si celorlalti pt participare :-*

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...