Jump to content
gimy100

Violenţă de greu de imaginat într-o şcoală din comuna mureşeană Sânpaul.

Recommended Posts

Violenţă de greu de imaginat într-o şcoală din comuna mureşeană Sânpaul. O profesoară de etnie romă i-a dat o palmă unui poliţist, iar acesta a rispostat şi a pălmuit-o pe femeie.

Scandalul a început după ce mai mulţi părinţi din comună au acuzat-o pe profesoară că are un comportament agresiv faţă de alte cadre didactice. Localnicii spun că femeia

ar fi lovit-o, vineri, pe o altă profesoară.

Acuzata se apără, însă, şi spune că ea este victima cadrelor didactice din şcoală care vor să scape de ea.

Pentru că spiritele s-au încins foarte tare, directoarea şcolii a chemat luni poliţiştii din comună să aplaneze situaţia. Degeaba, însă. Profesoara a început să le vorbească urât celor din jur şi să-i agreseze atât pe poliţişti cât şi pe reporterii prezenţi la faţa locului.

În urma incidentului, profesoarei i se va întocmi dosar penal, urmând ca şi Inspectoratul şcolar să ia o decizie în acest caz.

Sursa: Antena 3

Video pe site

gimy100, citeste regulamentul si invata sa postezi o stire cum trebuie!

K1dduletz mersi pentru sursa!

Edited by Tybork
Link to comment

Violenţă de greu de imaginat într-o şcoală din comuna mureşeană Sânpaul. O profesoară de etnie romă i-a dat o palmă unui poliţist, iar acesta a rispostat şi a pălmuit-o pe femeie.

Scandalul a început după ce mai mulţi părinţi din comună au acuzat-o pe profesoară că are un comportament agresiv faţă de alte cadre didactice. Localnicii spun că femeia

ar fi lovit-o, vineri, pe o altă profesoară.

Acuzata se apără, însă, şi spune că ea este victima cadrelor didactice din şcoală care vor să scape de ea.

Pentru că spiritele s-au încins foarte tare, directoarea şcolii a chemat luni poliţiştii din comună să aplaneze situaţia. Degeaba, însă. Profesoara a început să le vorbească urât celor din jur şi să-i agreseze atât pe poliţişti cât şi pe reporterii prezenţi la faţa locului.

În urma incidentului, profesoarei i se va întocmi dosar penal, urmând ca şi Inspectoratul şcolar să ia o decizie în acest caz.

Video pe site

Link to comment

"O profesoară de etnie romă i-a dat o palmă unui poliţist, iar acesta a rispostat şi a pălmuit-o pe femeie"

beleste ochii^ :>

@super ^^ .... si mai super e cum de o fi ajuns asta profesoara ??? :-?

eu am pus textul rapid fiindca tipul cu linkul a pus doar linkul, ca sa nu fie putine informatii, am vazut doar video insa, socant :)) aia da incet dar tipul nu se incurca, mana legii

Link to comment

Ce bine i-a prins palma :lol:

Totusi a fost o greseala din partea politistului, el trebuia sa ramana calm dar na, nu cred ca rezistam nici eu. Nu cred ca o sa fie dat afara ci doar cateva sanctiuni minore.

p.s. PWND !

Sa ramana calm si ce? Tiganca,trebuie sa respecte un om al legii. A gresit si politistul,trebuia sa ii mai traga 3 si sa o duca la sectie si bataie iar =))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...