Jump to content
TzaCaNeL

"We are the world", pentru Haiti

Recommended Posts

La fel ca si cei care au sustinut un concert cu acelasi scop acum ceva timp (nu-mi spune ca nu se gandesc la comentariile pozitive pe care le vor primi apoi). Pe langa sumele uriase trimise de ONU, UE si alte organizatii importante se trezesc si ei (da, orice ajutor e binevenit, stiu). Eu vorbesc prostii, nu ma lua in seama, a fost descoperit gestul fara pic de egosim.

EDIT: Cati bani s-au strans (in cazul in care s-a facut asta)? Se gaseste pe undeva asta?

La noi la scoala, vicepresedinta consiliului elevilor (o colega din clasa mea), a strans bani pt cei din Haiti. Au fost tot felul de copii, si au dat cate 10-15 lei. In total s-au strans 2550 ron.

On : Imi place melodia :D. Chiar daca nu suna atat de bine, gestul conteaza.

Link to comment
Share on other sites

La noi la scoala, vicepresedinta consiliului elevilor (o colega din clasa mea), a strans bani pt cei din Haiti. Au fost tot felul de copii, si au dat cate 10-15 lei. In total s-au strans 2550 ron.

On : Imi place melodia :D. Chiar daca nu suna atat de bine, gestul conteaza.

V-a dat chitanta? :D

Link to comment
Share on other sites

Oricine doreste sa si faca reclama, asta e clar, oricat de mare ar fi persoana respectiva, intotdeauna e loc de mai mult, dar nu puteti spune ca banii aia nu vor ajunge in Haiti....Poate ca nu toti, dar 75% tot vor ajung... Ganditi-va ca nu sunt singuri in toata treaba asta ;).

Si tu crezi ca daca iti cade tie casa se strang starurile sa iti faca tie rost de bani sa iti iei alta?

in lumea asta esti singur... get used to it :P

Link to comment
Share on other sites

Guest LoLz0o0r

Totusi nu prea cred ca acei bani vor ajunge IN TOTALITATE la cei din Haiti.Tocmai am vazut un documentar si cand am vazut ce este acolo :( .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...