Jump to content
yonel

Un autocar cu 30 de turişti români, blocat în Bulgaria din cauza viscolului

Recommended Posts

Un bebelus de 7 luni se afla captiv alaturi de parintii sai intr-un autocar blocat in Bulgaria. Viscolul este inca destul de puternic si nu se stie cand autocarul va putea pleca spre Romania. Laptele praf e pe terminate si situatia e grava.

Antena3.ro

Unii parintii sunt inconstienti ! Cum sa iei un bebelus de 7 luni in excursie, mai ales in perioada asta a anului.

Acum sper ca e bine :))

Edited by yonel
Link to comment

Eu am postat stirea asta pentru bebelusul de 7 luni care este in acel autocar.

Aa, scuze :D Daca stirea se axeaza pe bebelus ar fi sunat cam asa:

Un bebelus de 7 luni se afla captiv alaturi de parintii sai intr-un autocar blocat in Bulgaria. Viscolul este inca destul de puternic si nu se stie cand autocarul va putea pleca spre Romania. Laptele praf e pe terminate si situatia e grava.

Antena3.ro

/last post

EDIT: Am editat postul asta ca sa nu mai fac altul: citeste si tu toate reply-urile din diversele stiri si vezi cine posteaza ce, apoi vorbeste iar :)

Link to comment

Aa, scuze :D Daca stirea se axeaza pe bebelus ar fi sunat cam asa:

/last post

bine ma tu asta cu stiri bune ... automobile / locuri de vacanta ..

acelasi lucru postezi si tu .. si toti :) sunt stiri .. daca nu iti convin nu mai posta atunci .. dar de .. sa facem si noi +1 nu ?

last post si la mine :D

@OT : sper sa aiba apa si mancare aia acolo :D ca o sa stea o vreme :))

Link to comment

bine ma tu asta cu stiri bune ... automobile / locuri de vacanta ..

acelasi lucru postezi si tu .. si toti :) sunt stiri .. daca nu iti convin nu mai posta atunci .. dar de .. sa facem si noi +1 nu ?

last post si la mine :D

@OT : sper sa aiba apa si mancare aia acolo :D ca o sa stea o vreme :))

Topicul cu locuri de vacanta (de fapt plaje) este al meu ;)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...