Jump to content
K1dduletz

Si-a gasit sfarsitul in fantana din care incerca sa scoata apa

Recommended Posts

Si-a gasit sfarsitul in fantana din care incerca sa scoata apa

O clipa de neatentie l-a dus la pieire pe un barbat de 50 de ani din judetul Buzau. Omul si-a gasit sfarsitul in

fantana din care incerca sa scoata apa.

A alunecat pe un petic de gheata si a cazut in apa rece. Medicii nu l-au mai putut salva.

Cadavrul a fost transportat la Serviciul de Medicina Legala din Buzau, pentru autopsie.

Imagine IPB

Sursa: Pro TV

Link to comment

bietul om , si mie mi'e frica , am fost ieri la bunici si e plin de gheata , bine ca le'au pus canalizare si acum au apa in casa la chiuveta si nu mai sunt nevoiti sa ia de la fantana

Link to comment
Guest stefteo21

vai de viata lor astia de la tara...

:crybaby:

( sunt un ignorant )

Sa-l ierte Dumnezeu pe omu ala.. na mai mult ce vrei sa facem ? Parerea mea e sa nu mai aduceti stiri cu morti cazuti in fantana si zdrobiti in bataie la bar...

Link to comment

Pe cati crezi ca intereseaza toate tampeniile de stiri de la ProTv? Avem stirile de la ora 5 care ne indoapa cu toate noutatile in materie de violuri, sinucideri, accidente rutiere si bungee jumping fara sfoara in fantana. Suntem forum de GAMING !!! Ai umplut jumate de sectiune cu stirile astea. Si ce ma distreaza cel mai mult sunt cei care abia asteapta stiri din astea sa faca +1 aici cu postari de maxim 2 randuri (si da m-am cam uitat la toate threadurile si mi-au sarit in ochi cativa). Ia-o ca un sfat te rog si nu ne mai "delecta" cu astfel de subiecte.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...