Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 9 - "Less is more"

Recommended Posts

@wanksta , vezi ca ai dat cu bata in balta , a trecut o singura noapte si tu sti deja ca 2 oameni au avut "treaba" aseara ?

@komisare tu nu ai de unde sa sti ce rol are fiecare , iti sti doar rolul tau , deci tind sa cred ca incerci sa ne induci in eroare spunand ca ai/aveti roluri neimportante desi lucrurile stau cu totul altfel

@loyd , aseara am incercat sa citesc o carte dar oboseala si-a spus cuvantul . Crezi ca saream cu acuzatiile la adresa lui Luk daca nu aveam dovezi ??

Link to comment
Share on other sites

@komisare tu nu ai de unde sa sti ce rol are fiecare , iti sti doar rolul tau , deci tind sa cred ca incerci sa ne induci in eroare spunand ca ai/aveti roluri neimportante desi lucrurile stau cu totul altfel

Hai ma ca e clar ca lumina zilei ce dracu!?

Sa lasam jocul sa curga! Votul meu ramane. Asta daca nu este eliminata marrieta. Desi cred ca este un idiot care s-a inscris la bungheala!

Link to comment
Share on other sites

@wanksta , vezi ca ai dat cu bata in balta , a trecut o singura noapte si tu sti deja ca 2 oameni au avut "treaba" aseara ?

@komisare tu nu ai de unde sa sti ce rol are fiecare , iti sti doar rolul tau , deci tind sa cred ca incerci sa ne induci in eroare spunand ca ai/aveti roluri neimportante desi lucrurile stau cu totul altfel

@loyd , aseara am incercat sa citesc o carte dar oboseala si-a spus cuvantul . Crezi ca saream cu acuzatiile la adresa lui Luk daca nu aveam dovezi ??

Ca sa raspund la toate "degetele acuzatoare" ce am facut aseara? pai am fumat ceva si apoi somn .

Bun mihai , poti prezenta si dovezile atunci :-??

#andixwxprpxxl tu ce ai facut aseara? ;;)

## pitikkkule pe tine ce te framanta? tu pe unde ai umblat aseara ?

####### daca stau sa ma gandesc mai bine , mihai , tu daca ai avea un rol asa important , incat sa ai dovezi impotriva mea , ai fii atat de dumb incat sa te lauzi ca ai dovezi implicit ai un rol important in descoperirea mafiotilor , dar daca acestia si-au dat seama ca ai rol important nu o sa te omoare nu? hai fii serios ca bati campii :) .

Link to comment
Share on other sites

Ca sa raspund la toate "degetele acuzatoare" ce am facut aseara? pai am fumat ceva si apoi somn .

Bun mihai , poti prezenta si dovezile atunci :-??

#andixwxprpxxl tu ce ai facut aseara? ;;)

## pitikkkule pe tine ce te framanta? tu pe unde ai umblat aseara ?

Am incercat sa dorm un pic ....dar m`am trezit si ti-am vazut conversii roz bombon care straluceau la lumina lunii ;;)

Link to comment
Share on other sites

Am incercat sa dorm un pic ....dar m`am trezit si ti-am vazut conversii roz bombon care straluceau la lumina lunii ;;)

cred ca vorbeam singur :lol:

Ca sa raspund si la intrebarile voastre , nu stiu nimic de papuci , dimineata cand m-am trezit erau langa pat :-?? pitikkkule , ce activitate am noaptea? ti se pare ca as fi atat de prost incat sa spun? :lol: am o activitate nu prea importanta zic eu :-?? .

#mihai , cat de dumb poti fi? nu stiu cine o sa cada in plasa ta :-??

Link to comment
Share on other sites

cred ca vorbeam singur :lol:

Ca sa raspund si la intrebarile voastre , nu stiu nimic de papuci , dimineata cand m-am trezit erau langa pat :-?? pitikkkule , ce activitate am noaptea? ti se pare ca as fi atat de prost incat sa spun? :lol: am o activitate nu prea importanta zic eu :-?? .

#mihai , cat de dumb poti fi? nu stiu cine o sa cada in plasa ta :-??

Cred ca ai un efect ciudat la tigari :-? ...

E posibil sa fi fumat si drogul sa te fi facut sa actionezi violent ..

Nu cred ca ti-ar fura cineva papucii si dupa ti i-ar da inapoi :) .

Link to comment
Share on other sites

Guest marietta

Komisaru ce ii asa normal?....si by the way ...tu mie imi dai de banuit, adica si normal ai vazut ca is noua si ai zis ca ii mai usor sa arunci vina asupra mea ca de intotdeauna ala mai nou ii mai suspect!!!

Link to comment
Share on other sites

Cred ca ai un efect ciudat la tigari :-? ...

E posibil sa fi fumat si drogul sa te fi facut sa actionezi violent ..

Nu cred ca ti-ar fura cineva papucii si dupa ti i-ar da inapoi :) .

eu nu-s violent :( poate ai fumat si tu ceva si ai visat :-s whateva

Deget acuzator komisaru

De ce era aseara lumina aprinsa la tine in camera? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ioana te-am mirosit din prima de cand mai refuzat , ce fata ar putea sa refuze o noapte de amor cu mine ?

voted Ioana

:blink: pe tine te-as refuza oricand

w/e..bine c-a murit un mafiot -_- si voi acum tot aratati cu degetu zici ca a murit un om bun..

Link to comment
Share on other sites

eu nu-s violent :( poate ai fumat si tu ceva si ai visat :-s whateva

Deget acuzator komisaru

De ce era aseara lumina aprinsa la tine in camera? :lol:

AHA. DECI ASTA AI FACUT TU ASEARA ...BIINE BINEEEE ... NU MAI ZIC NIMIC -_- .

( am iesit , nb :D )

si voi acum tot aratati cu degetu zici ca a murit un om bun..

Orice ar fi chestia aia care a omorat mafiotul nu poate fi buna :D , orice rol care ucide trebuie ucid...those are the rulz B)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...