Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 9 - "Less is more"

Recommended Posts

Just got home soooooo, let`s see :-?

eu zic sa stati putin si judecati, komisare, any proof? guess not...

in schimb eu am ceva de spus ... radule, explica-ne ce ai facut azi noapte :D

Incercam sa caut ceva de mancare p`aci, cand am gasit un coltz mai caldut si m`am pus sa dorm, cu frica`n sange ce`i drept.

ok, in fine .. am3 suspecti, astept o dovada mai buna

Radu,Slaban si ... Ioana :)

Degeaba ai 3 suspecti. Ori joci la bluf, dai vrajeli in stanga si`n dreapta, ori esti incompetent. Una din doua :)

ioana, daca e asa cum ai zis, daca chiar ai baut, ce ai facut cu radu si slabanu ?:) .. v-am vazut impreuna :-"

N`ai vazut bine, care`i imprumutati un night vision la wanksta ?

Toata chestia ca a murit un mafiot denota faptul ca ori psycho`ul a nimerit un mafiot, ori avem 2 clanuri mafioate.

Fecioara maria se agita prea mult, semn ca ar putea fi nebun/a, din cate stiu poate omora si moare si el, something like that.

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

bonito e el cam nub asa de fel si joaca cam prost dar nu putem fi siguri ca e bad guy ...

era greu sa postezi in celalalt topic ,nu ?

Link to comment
Share on other sites

radule, lasa vrajala cu mancarea si prostii dastea, le-am fumat de mult .. iti spun sigur ca nu sunt incompetent :) si tu esti victima urmatoare, un politist sa-l investigheze pe radu

Bine, un politist sa ma investigheze pe mine =))

80% sanse sa fi mafiot. Dar ne lamurim noi in curand :D

p.s. : un politist sa`l investigheze pe Radu ? Totusi, daca nu esti politist, pe ce baza faci acuzatiile aduse mie, lui slaban si lui Ioana ? :-?

Te cam imbarligi singur in vorbe, o dai in emotii ? Ce ne ascunzi Wanksta ?

Link to comment
Share on other sites

a? de ce sa postez in celalalt topic?

#radu , ramane de vazut daca wanksta este competent sau nu , daca va fii linsat slaban si este maf or smthing este competent .

Nu zic nimic de slaban pt. ca nu am nicio tangenta cu el (nici cu niciun alt player (intelegeti ce vreti de aici)), atata pot sa spun ca Wanksta sta prost cu investigatiile, cel putin in ceea ce ma priveste pe mine :)

Anyway, g night :D

Link to comment
Share on other sites

Nu zic nimic de slaban pt. ca nu am nicio tangenta cu el (nici cu niciun alt player (intelegeti ce vreti de aici)), atata pot sa spun ca Wanksta sta prost cu investigatiile, cel putin in ceea ce ma priveste pe mine :)

da , bun , eu am cam inteles care-i treaba , si cred ca iti stiu si rolul , momentan nu zic nimic , doar ca sunt aproape sigur ca esti good guy :)

Link to comment
Share on other sites

tind sa cred ca bonito stie ceva de tot insista pe ioana :-?? nu stiu ce , dar sigur stie ceva , e incepator si insista cam prea mult pe eliminarea ioanei :-s poate ziua urmatoare ne va oferii cineva ceva informatii despre ioana :D

N-are ce face si el -_-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...