Jump to content
fanaticaldoll

Mafia 9 - "Less is more"

Recommended Posts

ok, va spun eu cum sta treaba cu fecioara vietii:

totul incepe intr-o noapte, in care, presupusa betzivana(lol) ioana, a fost "cautata"( nu va ganditi la prostii ) noaptea de catre 2 persoane : Radu si Slaban, unul dintre ei (daca nu aman2) fiind MAFIOT.Sa zicem ca ei au presupus ca cineva i-a investigat bla bla, si l-a pus pe parteneru lui "Fecioara Maria(lol again)" sa o elimine pe Ioana,deoarece aceasta fiind betiva, nu a putut fi omorata noaptea, iar acum mafiotii incearca sa scape de ea ziua.

Toate acuzatiile mele sunt bazate pe investigatii, dar nu este 100% care din radu/slaban e cel rau.Ramane de vazut, vin niste investigatii mai concrete, sau mergem la "ala bala" intre radu si slaban :D

Link to comment
Share on other sites

ok, va spun eu cum sta treaba cu fecioara vietii:

totul incepe intr-o noapte, in care, presupusa betzivana(lol) ioana, a fost "cautata"( nu va ganditi la prostii ) noaptea de catre 2 persoane : Radu si Slaban, unul dintre ei (daca nu aman2) fiind MAFIOT.Sa zicem ca ei au presupus ca cineva i-a investigat bla bla, si l-a pus pe parteneru lui "Fecioara Maria(lol again)" sa o elimine pe Ioana,deoarece aceasta fiind betiva, nu a putut fi omorata noaptea, iar acum mafiotii incearca sa scape de ea ziua.

Toate acuzatiile mele sunt bazate pe investigatii, dar nu este 100% care din radu/slaban e cel rau.Ramane de vazut, vin niste investigatii mai concrete, sau mergem la "ala bala" intre radu si slaban :D

are dreptate

@@ deci acuma care sunt mafioti va zic eu sigur care e mafiot

Ioana Wanksta Comisaru erifeek

Link to comment
Share on other sites

^ a avut activitate pe timp de noapte, asupra ioanei :) .. ioana e inca vie, deci ea s-a aparat => radu/slaban vinovat

dubiile mele + dubiile tale = win

votez slabanu

sunt 100% sigur ca nu gresesc. voi acum credeti ce vreti.

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

BA MI-AM PUS 2 DEGETE DE LA PICIOR LA BATAIE CHIAR NU CONTEAZA ASTA ?

chiar esti iritant .

pe ce baza faci afirmatia asta , ca eu sunt mafiot ? Intereseaza-te si cine stie , poate te inseli :) .

votez Fecioara_maria

apropo , cand te-am intrebat de ce erai agitat , stiam bine raspunsul , vroiam sa vad ce explicatie imi dai tu . pacat..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...