Jump to content
fanaticaldoll

Cenaclul Linkmania

Recommended Posts

nu te supara , dar tu care ai ramas repetent in a 8a , si de 3 ori in a 12a , stii citii ? :Rofl: cum sa iei bacu la 21 de ani men ?

Hai sa spun pentru ultima oara, la 18 ani am terminat a 12-a in care pur si simplu nu am vrut sa dau Bacu si m-am apucat de munca ca sa am banii sa platesc facultatea pe timp de 2 ani. Dar tu ramai la mintea ta de copil batran ;) Nu imi da reply ;)

Eu propun un autor strain de exemplu: Gabriel Garcia Marquez

Link to comment
Share on other sites

so a fost nevoie de 4 posturi intr-un topic ca sa-ti exprimi dezaprobarea?:) si daca erai de aceeasi parere cu mine nu puteai sa o exprimi fara tot felul de afirmatii ...ironice?

Este la comunitate, nu mai are voie omul sa posteze deloc?

Si dupa cum am zis, nu mi-am exprimat "dezaprobarea :)" ci scepticismul. Nu stiu ce ironii vezi tu. Daca vrei sa continui flame-ul asta offtopic poti sa o faci pe PM. Oricum am inbox-ul full.

Sporuri.

Link to comment
Share on other sites

"nu cunosc cheia succesului dar cheia eşecului e să încerci să mulţumeşti pe toată lumea" Bill Cosby

revenind la ale noastre, să începem propunerile iar cei ce au ceva de recomandat să încerce să aducă şi informaţii referitoare la respectiva carte, la ce editură a apărut, în ce an, cam cât costă (pentru cine doreşte să o achiziţioneze), versiunea în limba engleză (pentru mine) şi cel mai super ar fi în format pdf, sau undeva online...

revin şi eu cu ceva recomandări, caut să le găsesc pe net.

MMmmmmm, carti online? format pdf? recomandari de pe net? ... :(

De ce nu carti clasice, pe hartie ?! ...

Dintre toti cei care au incercat sa implementeze pustanilor lor gustul pentru lectura folosindu-se de vrajeala asta cu cartea online, nu cunosc niciun caz care sa fi fost incununat de succes.

Nu cred ca tzine. Nu vreau sa citesc carti online, nu vreau format pdf, nu vreau recomandari de pe net.

Probabil nu voi participa...

Link to comment
Share on other sites

MMmmmmm, carti online? format pdf? recomandari de pe net? ... :(

De ce nu carti clasice, pe hartie ?! ...

Dintre toti cei care au incercat sa implementeze pustanilor lor gustul pentru lectura folosindu-se de vrajeala asta cu cartea online, nu cunosc niciun caz care sa fi fost incununat de succes.

Nu cred ca tzine. Nu vreau sa citesc carti online, nu vreau format pdf, nu vreau recomandari de pe net.

Probabil nu voi participa...

păiii, nu înţelege greşit, dar poate unii nu doresc/pot/îşi permit să intre în posesia cărţilor :)

plus, că poate unii nu au cum să facă asta... eu de exemplu, nu pot :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...