Jump to content
Guest stefteo21

Te consideri norocos sau ghinionist ?

Cum te consideri ?  

54 members have voted

  1. 1. Cum te consideri ?

    • Mai bine nu ma nasteam
      7
    • Glumesti ? Sunt cel mai norocos tip
      10
    • Nu stiu frate, nu ma consider nici asa nici asa
      37


Recommended Posts

Guest stefteo21

Cum te consideri, un norocos care mereu are sanse fantastice si primeste tot ce vrea sau un ghinionist irecuperabil caruia toate ii mearg de-ancuculea ?

Eu trebuie sa recunosc ca my all life i've been a lucky motherfucker :D

PS: Trebuia sa pun " Sunt cel mai norocos tip/tipa" sa stiti ca n-am uitat de voi, fetelor -_-

Link to comment
Share on other sites

Bai deci am un ghinion, ma jur. :| Nu din toate punctele de vedere, dar sunt foarte ghinionist. Poate cred asta si pentru simplu fapt ca sunt pesimist si nu gandesc pozitiv, dar totusi, ghinion ca mine sa dea dracii daca am mai intalnit. >.< Not kiddin. :<

Link to comment
Share on other sites

ok ... optiunile sunt aiurea, daca spun ca sunt ghinionst, reiese ca sunt ceva emo, ca urasc viata etc ..

eu sunt mai ghinionist de felul meu, dar nicidecum nu urasc viata, nu vreau sa votez

@DA, sunt mega pesimist, aproape in orice :D

edit: voted asa si asa - mai mult ghinionist :))

Link to comment
Share on other sites

Guest stefteo21

ok ... optiunile sunt aiurea, daca spun ca sunt ghinionst, reiese ca sunt ceva emo, ca urasc viata etc ..

eu sunt mai ghinionist de felul meu, dar nicidecum nu urasc viata, nu vreau sa votez

Da asa este, trebuia sa pun si o varianta de mijloc.

Vre-un moderator daca vede pls includeti si varianta

" Nu stiu frate, nu ma consider nici asa nici asa "

Link to comment
Share on other sites

Guest stefteo21

Pe asta as fi mers daca era in poll. Dar am votat ca ma consider norocos, asta din mai multe puncte de vedere.

Uite ca acuma este :D

Multumiri fanaticaldoll

Link to comment
Share on other sites

Presupun ca daca lucrurile ies intotdeauna cum vrei tu, fara sa depui prea mult efort, esti norocos :D Eu ma consider norocoasa in general, dar mai ales cand sunt intr-o situatie care pare fara scapare si in ultimul moment apare acel ceva care ma salveaza :X

Link to comment
Share on other sites

fanatical, ai dreptate.. actiunile pe care le faci decid daca esti norocos sau ghinionist ... problema e ca deciziile pe care le luam sunt bune poate doar din perspectiva noastra, chiar daca noi incercam sa facem bine, conseciinta este una rea, dar depinde si de persoana/lucru asupra careia "actionam" ... tu vrei sa fie cumva, persoana respectiva altfel, ceea ce te face sa te consideri ghinionist, chiar daca tu nu neaparat esti .. sper sa intelegi la ce ma refer :D

of: dc cand ma uit la avatarul tau parca vad o girafa ? :))

Link to comment
Share on other sites

Guest stefteo21

Ghinionist in mare parte, dar si norocos uneori... Totusi am observat ca port noroc celor din jur :)

zimi 6 numere pls :D

Link to comment
Share on other sites

Guest erifeek

Bai deci am un ghinion, ma jur. :| Nu din toate punctele de vedere, dar sunt foarte ghinionist. Poate cred asta si pentru simplu fapt ca sunt pesimist si nu gandesc pozitiv, dar totusi, ghinion ca mine sa dea dracii daca am mai intalnit. >.< Not kiddin. :<

same as that guy ^

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...