Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

majinbuu

Launcher Win7

Recommended Posts

Deci nu e ceva foarte grav, dar intreb poate stie careva.

Dupa aproximativ 30-45 de minute de cand deschid launcherul

primesc eroarea cu "cutarica has stoped working....".

Jocu merge inainte atata timp cat nu inchid fereastra cu erroru'.

De la ce apare, care are vreo idee?

Link to comment
Share on other sites

+1. Am tot timpul ultimul update pt placa mea video de la nvidia si degeaba. :) Am incercat si pe alte servere si nu primesc acest mesaj... numai cu launcherul asta sunt probleme. Interesant este faptul ca atunci cand primesc eroarea mi se blocheaza si imaginea... trebuie ori sa intru in task manager sa opresc launcherul ori sa dau restart la pc.

Link to comment
Share on other sites

nu ai ce sa ii faci .. e o problema de compatibilitate si presupun ca are legatura cu timpul de raspuns al programului.. multe programe si jocuri nu mai merg sau fac asa ceva .. de la xp, vista si acum 7 au tot ridicat marjele de performante astfel incat sa fie cat mai stabil posibil .. decat sa mearga greu sau sa faca alte probleme el e blocat fara sa dea prea multe detalii .. :>

Link to comment
Share on other sites

Deci nu e ceva foarte grav, dar intreb poate stie careva.

Dupa aproximativ 30-45 de minute de cand deschid launcherul

primesc eroarea cu "cutarica has stoped working....".

Jocu merge inainte atata timp cat nu inchid fereastra cu erroru'.

De la ce apare, care are vreo idee?

si eu am aceeasi probleme ... dar jocu merge ... am cautat si eu pe alte forumuri dar nik

merge si asa ... keep playng :right:

Link to comment
Share on other sites

frate io am o problema mai mare.. pt cine stie.. cand intru in joc se misca in poze nici nu apuc sa ma loghez ca iau disconnect .. deci e ca si cand nu as avea placa video ..

am dat in dxdiag si imi arata ca am driverele instalate tot.. nu inteleg unde-i problema :|

Link to comment
Share on other sites

frate io am o problema mai mare.. pt cine stie.. cand intru in joc se misca in poze nici nu apuc sa ma loghez ca iau disconnect .. deci e ca si cand nu as avea placa video ..

am dat in dxdiag si imi arata ca am driverele instalate tot.. nu inteleg unde-i problema :|

instaleaza un driver mai nou pt placa video

Link to comment
Share on other sites

aceeasi problema am avut-o si eu pe vista si din cate am inteles multi se plang si de win 7 , dar vad ca pe win 7 X64 nu iau sub nici o forma eroarea asta

Iar eu cum am win7 pe 32biti hmm. :-? Posibil sa ai dreptate, e bine de stiut.

Nu prea exista rezolvare la eroarea respectiva, nu puteti decat s-o ignorati, asa cum v-am sfatuit in topicul pinned.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...