Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alexandru

Ce vers de MU preferati

MU  

85 members have voted

  1. 1. Ce vers de MuOnline preferati

    • 97d
      27
    • Season1
      4
    • Season2
      35
    • Season3
      7
    • Season4
      31
    • Altele (specificati)
      2


Recommended Posts

' date='Jan 24 2010, 01:00' post='4679356']

sincer 97d cu toate k erau multe d/c -uri, da nu se ura lumea si nu se vana cum ii acuma , e un + mare s2, dar daca nu era CS nu era atata ura intre oameni :)

E vorba de joc, nu de trecut sau comunitate #-o .

Un lucru care imi place mult la season 4 / 5 sunt seturile personalizate cu un defense foarte mare.

Link to comment
Share on other sites

aripile lvl 3 apar in season 3 episode 1 iar summoner apare in season 3 episode 2 , in orice caz ar fi mai diversificat servaru :) nu numai sm si mg ... nu inteleg de ce tot ziceti toti 97 d ? va placea cand mergeati lorencia bar si mai erau inca 10 cu seturi si arme identice ca ale voastre ? toata lumea avea aceleasi seturi ... macar in s 4 s 5 mai sunt seturi noi , aripi lvl 3 care nu se fac asa usor... deci ar trebui sa mai avansam si noi putin la viitorul db` :))

Link to comment
Share on other sites

Eu sper ca pe viitor daca se va schimba versunea sa nu se dea rr db. Vreau sa se mearga pana la ultima versiune de Mu, in prezent Season 5 cu acelasi db; asa ar fi cel mai bine fiindca pe fiecare versiune sunt multe chestii noi pe care trebuie sa le descoperi si sa realizezi pe langa eventuri si crescutul, statul pe spot la xp mananca mult timp .. sper ca am fost coerent :)

Link to comment
Share on other sites

exact... deaia vor toti 97 d.. acolo puteai sa faci doar xp , in afara de bc si ds nu mai era nici un event :) daca oamenii nu au jucat season 4 sau 5 sa vada cate lucruri poti sa faci normal ca vor 97d :) dar oricum topicuri de genu asta au fost destule si tot 97 d iese triumfator pana la urma ^_^

Link to comment
Share on other sites

De unde stiti voi ca n-am jucat s3,s4?Vorbiti sa va aflati in treaba...Si ce hackuri?Hackuri sunt si pe s1,s2,s3,s4....asa ca nu mai aberati :-j .Versiunea clasica o sa ramana mereu cea mai frumoasa pentru multi jucatori de MuOnline

Link to comment
Share on other sites

Votat 0.97d pentru 1000 de motive dar cel mai important dintre ele este faptul ca reuseste sa stranga comunitati omogene si unite.

P.S. Plus faptul ca 0.97d a facut jocul MU vestit, restul variantelor au aparut pe banda rulanta profitand de un renume creat anterior dar pe care nu si-l merita...parerea mea. :)

Link to comment
Share on other sites

numai balarii...

" Pai, 97d imi place. De ce? pentru ca este prima versiune pe care am jucat prima oara mu "

deaia voteaza multi ca acolo au jucat ei cel mai mult... ala era un joc simplu 3 seturi 2 staffuri faceai full si aia era tot..

sa faca vdragos un server de season 4 sau 5 BETA sa il testam sa vedeti ce incantati o sa fiti dupa ce il jucati si o sa vedeti cate puteti sa faceti ... in afara de lvl :) si 2 eventuri ( ds , bc )

Link to comment
Share on other sites

Nu imi mai place MU, e mult prea antic.

Ultima versiune pe care am jucat-o a fost S5 pe global si e de departe cea mai buna (am votat Altele). Daca vrei sa joci serios, toate serverele in afara globalului sunt de 2 lei.

Tin minte, cu 5 dolari am cumparat niste puncte cu care puteai sa-ti cumperi iteme din shop-ul lor. Puteai sa-ti iei x2 exp, droprate marit sau varii chestii similare. Extrem de ieftin oricum si face leveling-ul foarte usor si fun.

Link to comment
Share on other sites

S 4 cel mai sef ...

Are o gramada de chesti noi ca sa nu te plictisesti fatza de S2

Daka sar pune S4 pe link ar fii belea belea , bine e usor de zis dar sa nu uitam cat este de lucrat la el buguri una alta ... nu e chiar asa simplu poate dupa rr bd ...

Link to comment
Share on other sites

Nu imi mai place MU, e mult prea antic.

Ultima versiune pe care am jucat-o a fost S5 pe global si e de departe cea mai buna (am votat Altele). Daca vrei sa joci serios, toate serverele in afara globalului sunt de 2 lei.

Tin minte, cu 5 dolari am cumparat niste puncte cu care puteai sa-ti cumperi iteme din shop-ul lor. Puteai sa-ti iei x2 exp, droprate marit sau varii chestii similare. Extrem de ieftin oricum si face leveling-ul foarte usor si fun.

Nu a existat si nu exista Season 5 pe global. Vorbesti prostii.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...