Jump to content
[Hook]

Si-a executat fara mila fosta sotie! A tras in ea opt gloante!

Recommended Posts

Gestul criminal al unui brazilian a socat o tara intreaga. Miercuri dimineata, in jurul orei 08.30, a intrat in salonul de infrumusetare unde lucra fosta sa sotie si a executat-o pur si simplu. Momentul a fost surprins de camerele de supraveghere.

In 48 de secunde, Fabio Willian Silva Soares, in varsta de 30 de ani, si-a descarcat arma de opt ori in corpul fostei sotii: patru gloante in inima, trei in piept si unul in cap.

Maria Islaine isi instalase camera de supraveghere in propriul salon tocmai din cauza amenintarilor repetate ale barbatului.

In momentul atacului, in coafor se aflau mai multe persoane, care au declarat ca n-au avut timp sa reactioneze fiind pur si simplu socate de gestul fostului sot.

Devastata, familia victimei a dezvaluit presei ca inainte sa fie ucisa, femeia a facut opt plangeri la politie in care si-a reclamat sotul pentru ca o tot ameninta ca ii ia viata.

Ultima amenintare a avut loc chiar cu o zi inainte de a fi omorata.

Individul inca nu a fost prins, iar daca va fi gasit vinovat va petrece intre 12-30 de ani in inchisoare.

Video

Sursa:ProTv

Link to comment

Bine i-a facut la zdreanta :))

lasa cine stie ce a facut si aia, dupa gestul cand a intrat fostul ei barbat...:)

Shoot that b*tch !

Intr-adevar ... sunteti tru toti #-o

mai ales "doiPacTagForLaifUestSaid" ... yeee nigga` nu ne mai place romana ...

Nu cred ca ar fi facut ceva chiar atat de grav incat sa fie omorata ... dar na ... lumea e plina de nebuni ...

Link to comment

Intr-adevar ... sunteti tru toti #-o

mai ales "doiPacTagForLaifUestSaid" ... yeee nigga` nu ne mai place romana ...

Nu cred ca ar fi facut ceva chiar atat de grav incat sa fie omorata ... dar na ... lumea e plina de nebuni ...

Esti trist :) sa nu imi zici ca asta o fii fost vreo sfanta de aia si asta vreun psihopat de ala si i-a venit chefu lu asta intr-o zi sa o omoare -_- btw , sa nu astepti reply inapoi .

Link to comment

Da da da ... ai spus o gluma ... ti-ai aratat personalitatea ta de Nigga ` ... sunt satul de cei ca tine , veniti cu aceleasi replici de cacao :"esti praf" "esti trist" "esti distrus" ... etc ... in fine ...

N-am zis ca o fi fost vreo sfanta ... dar ala clar e psihopat de a fost in stare sa faca asa ceva ...

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...