Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tsu_Xing

Marire rezistenta/viata la Life Stone

Recommended Posts

Life Stone

Doar GM-ul / Assistant GM-ul al echipei atacatoare poate folosi life stone. Odata ce acesta e creat el este folosit ca un punct de respawn pentru tot guildul. Cand un membru al echipei atacatoare este omorat, el se va naste din life stone, si nu in afara castelului.

- Cand un membru al guildului atacator e omorat, el se va naste mai aproape de locul unde are loc batalia propriu-zisa.

- Life Stone-ul poate fi folosit doar de echipa atacatoare.

- Este o limita de 60 de secunde pentru a plasa Life Stone-ul.

- Datorita calitatilor ei, va recupera punctele de HP/MP/Stamina membrilor guildei atacatoare la un anumit timp, daca sunt in jurul ei.

- Life Stone-urile pot fi distruse daca sunt atacate de cealalta echipa.

Crearea Life Stone-ului

- Life Stone-urile pot fi create prin chaos mix.

- Life Stone formula = 5 Jewel of Bless + 5 Jewel of Soul + 1 Jewel of Guardian + 1 Jewel of Chaos + 5Mil zen

Link to comment
Share on other sites

@dstile, avand in vedere ca noi, cei care atacam nu e normal ca noi sa ii descoperim punctele slabe? Nu vad ca am scris in numele topicului: marire rezistenta/viata LS ca sa moara honey de ciuda -_-

P.S. in timpul unui event de cs, atat echipa care ataca cat si cea care apara pot sa foloseasca LS-ul -_-

@bunny, da, tine de dragos

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat voi deja dati si 70-80 k dmg nu cred ca are rost sa se mareasca hp la Life Stone. (inafara de 1-2 lovituri in plus nu se poate sa primeasca), cel mai bine le aparati.

Portile si statuile sunt cu hp la maxim posibil.

Asta e special ptr tsu "Life Stone-ul poate fi folosit doar de echipa atacatoare."

Link to comment
Share on other sites

Ignorand aroganta lui sadi, trb totusi sa-l intelegem, pe piatra lui de mormant o sa scrie: Sadi, cel care a dat 300 de rr-uri pe linkmania si a tinut castelul x saptamani.... o sa revin la tema topicului.

Of ija ija, sa zic ca sunt dezamagit de raspunsul tau? Daca nu vedeam ( stiu ca va deranjez cu raportarea la alt svr, dar daca acolo s-a putut, aici de ce nu? Bine, vad ca aici de 2 luni nu este rezolvat summonul pt cs, m-am obisnuit) pe alt svr ca LS-ul rezista la cateva lovituri, adica nu 1-2 si poc, ramaneai fara el, poate nu comentam.

Cat despre:

Asta e special ptr tsu "Life Stone-ul poate fi folosit doar de echipa atacatoare."

Si daca echipa care apara, pierde in timpul cs-ului castelul, nu devine echipa atacatoare? -___-

Link to comment
Share on other sites

Voi mai luati cand ma las eu , bye :bananadance2:

ba baiatule bagati mintzile in cap si mai ies din casa ;) Tiai facut tron in casa si te crezi regele tuturor ? =))

@ff buna ideea lui tsu ....

@Ija pai daka portzile sunt la hp maxim sa fie si life stone la xp maxim nu ? asa e corect ....

Link to comment
Share on other sites

Ignorand aroganta lui sadi, trb totusi sa-l intelegem, pe piatra lui de mormant o sa scrie: Sadi, cel care a dat 300 de rr-uri pe linkmania si a tinut castelul x saptamani.... o sa revin la tema topicului.

Of ija ija, sa zic ca sunt dezamagit de raspunsul tau? Daca nu vedeam ( stiu ca va deranjez cu raportarea la alt svr, dar daca acolo s-a putut, aici de ce nu? Bine, vad ca aici de 2 luni nu este rezolvat summonul pt cs, m-am obisnuit) pe alt svr ca LS-ul rezista la cateva lovituri, adica nu 1-2 si poc, ramaneai fara el, poate nu comentam.

Cat despre:

Si daca echipa care apara, pierde in timpul cs-ului castelul, nu devine echipa atacatoare? -___-

tu ai zis ca in timpul unui CS echipa atacatoare si cea care apara pot folosi LS-ul. doar echipa atacatoare poate folosi LS-ul. ca suntem noi sau ca sunteti voi n-are importanta. important este ca nu poate fi folosit de aparatori.

@pro cu sugestia

Link to comment
Share on other sites

tu ai zis ca in timpul unui CS echipa atacatoare si cea care apara pot folosi LS-ul. doar echipa atacatoare poate folosi LS-ul. ca suntem noi sau ca sunteti voi n-are importanta. important este ca nu poate fi folosit de aparatori.

@pro cu sugestia

pai da, stiu ca doar echipa atacatoare. Dar asta nu inseamna ca in timpul unui cs, echipa care apara nu poate sa devina echipa care ataca.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...