Jump to content
eugen88

Iran promite că se va răzbuna pe Israel pentru asasinarea fizicianului

Recommended Posts

Ministrul de Interne al Iranului, Mostafa Mohammad Njjar, a declarat că ţara sa se va răzbuna pe Israel pentru asasinarea unui fizician, care a fost ucis săptămâna trecută, transmite agenţia Fars.

"Ne vom răzbuna pe agenţii sionişti şi nu îi vom lăsa să scape de justiţia Republicii Islamice," arăta Mohammad Njjar .

Fizicianul iranian Massoud Ali-Mohammadi, despre care existau informaţii contradictorii privind o implicare a sa în programul nuclear, a fost ucis marţi de bombă ataşată de o motocicletă parcată lângă casa sa din Teheran.

"Iran este complet

în siguranţă şi nu există nicio preocupare cu privire la aceste chestiuni în Iran. Aceste acte teroriste demonstrează slăbiciunea duşmanilor, deoarece vor să împiedice progresul ştiinţific al Iranului," sublinia

Mohammad Njjar .

Acesta a precizat că forţele de securitate lucrează pe acest subiect şi au descoperit indicii. Mininisterul de Externe iranian arăta anterior că există semne ale implicării israeliene şi americane în atentat. SUA a respins acuzaţiile, în timp ce Israel nu a comentat.

observator

Link to comment

Parerea mea,e de preferat un razboi armat care in ziua de azi dureaza o perioada scurta de timp decat unul psihologic sau diplomatic care dureaza o perioada foarte lunga de timp.

P.S.: Si in Romania a inceput demult un razboi,dar nu unul armat,ci unul psihologic in care la fel de multi oameni mor nevinovati ;)

Link to comment

Periculosi rau de tot astia din Iran, tata.Aveti grija sa nu-i suparati ca cine stie cum se enerveaza si se razbuna si pe voi:> .Acum serios chiar sunt curios ce le vor face :|

Link to comment

si uite asa, retardatii cred ca israelu' se bate cu iranu

america e acolo 100000%, sa mai fac rost de ceva resurse

chestiile astea dintre israel si iran sunt doar asa de forma, asa cum e si obama

da pe cati ii duce capu sa vada?

Link to comment
Guest stefteo21

Ba daca nu m-am saturat sa citesc numai replici de cacat gen WW3... nu mai fiti ma asa incuiati..

Ce?

Cand statele unite au atacat Irak a incepu WW3 ? Nu va incepe un WW3 si cu atat mai putin nu v-a incepe din Iran. PUNCT !

Cand ai sa citesti in ziar NATO ataca Rusia si China, iar Japonia a fost stearsa de pe fata pamantului atunci poti sa zici ca e posibil sa inceapa un WW3 daca nu se incheie imediat o pace...

THINK FUCKTARDS ! :D

Link to comment

Ba daca nu m-am saturat sa citesc numai replici de cacat gen WW3... nu mai fiti ma asa incuiati..

Ce?

Cand statele unite au atacat Irak a incepu WW3 ? Nu va incepe un WW3 si cu atat mai putin nu v-a incepe din Iran. PUNCT !

Cand ai sa citesti in ziar NATO ataca Rusia si China, iar Japonia a fost stearsa de pe fata pamantului atunci poti sa zici ca e posibil sa inceapa un WW3 daca nu se incheie imediat o pace...

THINK FUCKTARDS ! :D

De fapt, suntem deja in WW3 din 20 martie 2003: vezi ASTA. O sa gasesti AICI si alte date despre cel de-al treilea razboi mondial. Ai spus ca nu va incepe acesta: chiar daca site-urile pe care le-am introdus sunt eronate, un viitor razboi mondial va exista. Ermm, si nu cred ca se mai poate incheia cine stie ce pace dupa scenariul propus de tine.

Link to comment
Guest stefteo21

Ba daca nu m-am saturat sa citesc numai replici de cacat gen WW3... nu mai fiti ma asa incuiati..

Ce?

Cand statele unite au atacat Irak a incepu WW3 ? Nu va incepe un WW3 si cu atat mai putin nu v-a incepe din Iran. PUNCT !

Cand ai sa citesti in ziar NATO ataca Rusia si China, iar Japonia a fost stearsa de pe fata pamantului atunci poti sa zici ca e posibil sa inceapa un WW3 daca nu se incheie imediat o pace...

THINK FUCKTARDS ! :D

ww3 in curand cumva?

mda

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...