Jump to content
LuckyShot

intrebare

Recommended Posts

Imi poate spune cineva cum pot afla adresa de mail a fostului ministru al agriculturii, Dacian Ciolos? sau mai degraba de unde as putea sa aflu o astfel de adresa...pe site-ul ministerului nu am gasit nimic

daca cineva are ceva cunostinte pe la minister sau stie cum pot afla adresa de mail, il rog sa ma anunte.

PS. domnule/doamna/domnisoara moderator, va rog sa nu inchideti topicul daca vedeti ca intr-o zi, doua, trei nu a raspuns nimeni, cum aveti obiceiul sa faceti. unii utilizatori intra mai rar pe forum. mersi

Link to comment
Share on other sites

Guest stefteo21

Nu vreau sa fiu rau, dar daca n-ai cumva sa-i dai niste bani nu cred ca orice i-ai zis ministrului l-ar interesa in mod direct :D

si ca sa nu fiu offtopic : ti-as zice adresa lui de mail, dar eu trebuie sa tac cand vorbesc cu tine :(

Link to comment
Share on other sites

Teoretic, ar fi trebuit sa poti lua legatura direct cu nenea comisar aici insa vad ca deocamdata acolo nu e de gasit.

Pana una alta, ai putea sa incerci sa obtii de aici informatia pe care o doresti.

Interesant cum de nu pot fi gasite niste amarate de date de contact pentru o persoana publica cu vechime ...

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...