Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

CrAzYaL3X

Alianta ZoHaN

Recommended Posts

:clap: :nanana:

LMA tuturor copiilor =am jucat si am fost si eu in acesta guilda=cu alte cuvinte sunt un player mai vechi=insa acum nu mai ma joc =le urez bfta celor care inca mai joaca =nu plange ca , sa intamplat bucurate ca ai scapat

Link to comment
Share on other sites

salut baietii. a trecut ceva vreme de cand nu am mai dat pe la voi. ce se mai intampla in guild? mai este forumu guildei? ai refacut pe s2? cine e gm acuma >? cine mai joaca? cum sunteti?

am o gramada de intrebari pentru voi :)) ....

Link to comment
Share on other sites

si eu sunt un old member zohan. :whistle:

ce mai face lumea? cum merge treaba pe s2?

mai joaca cineva din cei vechi?( ma refer la boddom, deza, zohan, zeus, pheno, gyzmo, mortix)

boddom da dar si a facut guilda lui Suk@ar sau asa ceva :)) restu nu prea..parca si zeus nu mai joaca dar nus pe unde e ! acum GM e Sadi :) cine vrea e bine venit din old members parerea mea :P acum vro 2 zile sa apucat si sensei :) si mai sunt si alti old players :) asdsam e deja in guild :)

Link to comment
Share on other sites

si eu sunt un old member zohan. :whistle:

ce mai face lumea? cum merge treaba pe s2?

mai joaca cineva din cei vechi?( ma refer la boddom, deza, zohan, zeus, pheno, gyzmo, mortix)

pai Pheno mai joaca cateodata, zeus a terminat facultatea in sfarsit, zohan are multa treaba,boddom ca de obicei:cand joaca cand se lasa, deza este activ pe forum la noi, gyzmo sa suparat, ca zohan ia dat ban pe forum pt criticile de care nu ducea lipsa, iar mortix =piticuta, doar pe ms lam mai vazut

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...