Jump to content
fanaticaldoll

Concurs foto - Animale

Recommended Posts

Frumoase, frumoase ...

pare tare rau ca nu am avut vreme sa particip editia asta :). Dupa ce se incheie votul o sa pun si eu aici o pisica de Vatican mortala :D

Sunt curioasa cine e autorul fotografiei 19 cu lupoaica de langa Capitoliu ... nu de alta, dar am si eu una exact la fel, facuta acum cateva zile :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Deci tocmai ce am ajuns de la un majorat, am făcut o grămadă de fotografii :))

Votarea s-a încheiat.

Cei care au trimis fotografii în ordinea în care au facut-o sunt:

1. MiTzA

2. IrnK

3. fanaticaldoll

4. yBF

5. Sensini

6. R SuperStar

7. Lemonade

8.POLAND

9. Celmaislaban

10.Gandalf

11. HoneyBfly

12.menthol

13.andix3

14.Florin09

15. gimy100

16.Vasily Zaytsev

17.Vudu

18.Benga

19.Lancelot

20.[Dani]

Câştigătoare cu 22 de puncte este fotografia cu nr. 14 care-mi aparţine, pe locul 2 e fotografia cu nr.9 cu 16 puncte care-i aparţine lui CelMaiSlaban , iar pe cel de-al treilea loc e fotografia cu nr.4 cu 12 puncte care a fost făcută de YBF , urmata de fotografia cu nr 5 cu 11 puncte şi fotografia 12 cu 10 puncte.

Tema o să o anunţ mai târziu că la ora asta nu-mi vine nimic în minte :).

LE: Am reparat greşeala :) şi-mi cer scuze, faptul că am scris post-ul ca prin vis şi-a lăsat amprenta asupra lui :))

Link to comment
Share on other sites

oky, atunci pun 25 de puncte :)

logs, ai onoarea de a alege următoarea temă a concursului, sunt sigur că o să găseşti ceva interesant :)

LE: Fotografia cu NR.4 e la lui ybefe :)) Oboseală şi-a lăsat amprenta :)). Am verificat şi fotografia de pe locul 1 şi sunt sigur că-mi aparţine :))

Link to comment
Share on other sites

Pai de ce eu? :-? ...( 'Ai-laic-iu-tu' Florine ;;) )

Eu nici macar nu am participat acum.

Sustin cu toata convingerea ca un participant al acestei editii sa aleaga tema pentru saptamana viitoare! De exemplu al nostru slaban.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...