Jump to content
Komisaru

O proasta a tranşat o pisică şi i-a fotografiat măruntaiele!

Recommended Posts

Da interesanti is unii care mai degraba ar omora un om decat un animal ... poate o facut pisica aia o prostie mare.. de exemplu data trecuta eu am vrut sa intr-u in curte la socru meu si aveam nepotu in brate..copil de un an. Sa gasit handicapatu de caine de la vecin sa la alearga si latre la noi si nu am putut intra... cu cea mai mare placere faceam acelas lucru cu cainele ala tampit X(

frate da vad ca tu esti mai dus cu capu decat proasta asta care a transat pisica :| ce o fii putut ma sa faca pisica aia? sa sparga ceva prin casa? ( in cel mai rau caz) sa ii mance ciocolata sau ce?

Link to comment

frate da vad ca tu esti mai dus cu capu decat proasta asta care a transat pisica :| ce o fii putut ma sa faca pisica aia? sa sparga ceva prin casa? ( in cel mai rau caz) sa ii mance ciocolata sau ce?

poate ca era motan a incercat sa o violeze noaptea in timp ce dormea ma emy :-?

Link to comment

Da interesanti is unii care mai degraba ar omora un om decat un animal ... poate o facut pisica aia o prostie mare.. de exemplu data trecuta eu am vrut sa intr-u in curte la socru meu si aveam nepotu in brate..copil de un an. Sa gasit handicapatu de caine de la vecin sa la alearga si latre la noi si nu am putut intra... cu cea mai mare placere faceam acelas lucru cu cainele ala tampit X(

Kid vs Cat :blink: :-j

Link to comment

frate da vad ca tu esti mai dus cu capu decat proasta asta care a transat pisica ce o fii putut ma sa faca pisica aia? sa sparga ceva prin casa? ( in cel mai rau caz) sa ii mance ciocolata sau ce?

Nu mai inteles ce vroiam sa zic. Daca faci asa ceva fara motiv e evident...

"Dar daca pisica a apasat pe butonul rosu si a trimis a bomba nucleara, atunci stau altfel lucrurile."

Problema este ca fata aceea nu are voie sa taie pisica ...dar tu ai voie sa tai fata indiferent de motiv.

Link to comment

nu este emo nu este nimica de genul asta. este un copil, dar unul foarte sub dezvoltat psihic poti spune

si parintii sunt de vina.. si-au lasat dracia nesupravegheata. zilele precedente, in loc de asta, daca cadea necontrolat peste balcon, mai mult s-ar fi dat vina pe ei

donam sa-i cumparam un ursulet? salvam pisicute :))

Link to comment

@bakacsin, oricare om intreg la minte, ORICARE, nu ar face asa ceva.Nu stiu daca ti-ai dat seama, dar animalele nu au o "ratiune", dar noi oamenii ar trebui sa avem.Cand tu ai intrat in gradina, datoria cainelui era sa latre, nu ti se pare normal ? doh.

Link to comment

Cand tu ai intrat in gradina, datoria cainelui era sa latre, nu ti se pare normal ? doh.

Nu era normal, pentru ca am intrat de sute de ori acolo fara sa faca nimic si nu era normal pentru ca nu este spatiul lui. E un caine dobitoc, musca cand i se scoala tot ce vede in fata ... o data a rontait o masina din curte :|

Link to comment

nu va inteleg cum catalogati voi animalele .. "dobitoc,prost" - toate ar trebui sa fie la fel, una e ca labus face pe mortu fiindca a fost dresat, iar ghita` nu poate, fiindca nu a fost dresat.Toti cainii se nasc si traiesc cu acelasi nivel de ratiune, dresajul nu este nimic altceva decat "obisnuinta" cu unele lucruri

Link to comment

Nu era normal, pentru ca am intrat de sute de ori acolo fara sa faca nimic si nu era normal pentru ca nu este spatiul lui. E un caine dobitoc, musca cand i se scoala tot ce vede in fata ... o data a rontait o masina din curte :|

Tu daca ai un catel in curte si incepe sa latre il tai,spanzuri?

De ce il mai cresti daca i faci asta.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...