Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

necaz

Vanzari - Cumparari

Recommended Posts

Propun ca in subforum-ul Vanzari - Cumparari sa existe optiunea de editare a primului post din thread.. Inteleg ca sa bagat de ceva vreme aceasta restrictie pentru a nu se putea "trisa" in sectiunile de plangeri, etc.. dar este un foarte mare dezavantaj in subforumul Vanzari - Cumparari si cred ca prin anumite setari puteti rezolva aceasta problema...

Link to comment
Share on other sites

Propun ca in subforum-ul Vanzari - Cumparari sa existe optiunea de editare a primului post din thread.. Inteleg ca sa bagat de ceva vreme aceasta restrictie pentru a nu se putea "trisa" in sectiunile de plangeri, etc.. dar este un foarte mare dezavantaj in subforumul Vanzari - Cumparari si cred ca prin anumite setari puteti rezolva aceasta problema...

Oricum, lumea ar da "up`uri" de 10 ori pe zi, deci in mare parte tot acolo esti. Cum se raspunde intr`un topic, restul topic`uriilor coboara si asa ajung mai jos si lumea "up".

Link to comment
Share on other sites

Nu este vorba de numarul de post-uri. Este vorba de thread-un in sine, nu mai intelegi ceea ce a vandut cineva, trebuie sa urmaresti tot thread-ul ca sa iti dai seama. Este total aiurea sa nu poti modifica primul tau post, sa poti pune acolo un SOLD in dreptul unui item..

Link to comment
Share on other sites

dai quote la ce ai scris si le tai ;) nu ai nevoie neaparat sa modifici primu post

bravo ma.. esti si tu capabil de ceva, omu cand intra sa cumpere se uita in quote`ul tau sau in primul post ca sa vada ce cumpara?:|

postati si voi doar ca sa va aflati in treaba, nu ca sa lamuriti situatia..

Link to comment
Share on other sites

Guest reTro-TeaM

Din cate stiu eu orice subcategorie are optiunile ei in parte setate de Administratorul forumului ... mai precis de akolo se seteaza cine are acces la Reply/New Topic/Edit/Delete etc. etc. deci acest lucru s-ar putea rezolva foarte usor , dar totusi nu sunt convins ca asta ar fi o sugestie buna .. sa lasam la mana Staffului aceasta sugestie ! :beer:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...