Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

-GUNIT-

Chaos Castle

Recommended Posts

se poate seta in loc de Jwl of creation sa cada Jwl of harmony ?

Daca da sugerez sa se seteze asa :)

JoC e folosit doar pt zen /fructe/dark horse/raven

Harmony e mai rar si e cam mare bataia in CC ca sa primesti doar un JoC (si rar un ancient)

Link to comment
Share on other sites

se poate seta in loc de Jwl of creation sa cada Jwl of harmony ?

Daca da sugerez sa se seteze asa :)

JoC e folosit doar pt zen /fructe/dark horse/raven

Harmony e mai rar si e cam mare bataia in CC ca sa primesti doar un JoC (si rar un ancient)

Nu cred ca este posibil asa ceva...pt ca harmony nu cade nicaieri(se face la rafinarie)

Link to comment
Share on other sites

pica doar gloves sunlight -_-

nush daca mai pica defapt...

Ca pica sau nu mai pica, conteaza ca nu trebuie neaparat ca un item doar sa pice pentru a fi setat pentru ceva.

Sunt servere care au aripi de level 2 la GMO shop si nu sunt "iteme din prima fabricatie".

Link to comment
Share on other sites

se poate seta in loc de Jwl of creation sa cada Jwl of harmony ?

Daca da sugerez sa se seteze asa :)

JoC e folosit doar pt zen /fructe/dark horse/raven

Harmony e mai rar si e cam mare bataia in CC ca sa primesti doar un JoC (si rar un ancient)

e o idee ff buna cu aceasta inbunatatire CC va atrage si mai multe persoane

Link to comment
Share on other sites

Si item-ul 380 se face in sala tronului dar pica in arena.

Eu am zis ca NU CRED CA ESTE POSIBIL

Posibil sa ai dreptate, pt ca pe servul de proba cand faceam eventul din Kanturu la sfarsit dadea aripi lvl2 si cum ziceai si tu aripile lvl2 se fabrica si nu cad(decand sa deshis oficial servul nu am facut eventul din Kanturu)deci nu stiu daca cad inca aripi lvl2 la event.

Deci logic s-ar putea seta servul sa cada jew off harmony in cc in loc de creation :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest ™ZyZu™

Gunit, lasa bok-urile zi sa pice direct iteme-urile, sau daca se poate direct tot setu :)) #-o

Link to comment
Share on other sites

Ca pica sau nu mai pica, conteaza ca nu trebuie neaparat ca un item doar sa pice pentru a fi setat pentru ceva.

Sunt servere care au aripi de level 2 la GMO shop si nu sunt "iteme din prima fabricatie".

Am vazut pe alt server sa pice aripi de lvl 2 la maya event ala,din kanturu.

Cum e posibil sa pice aripi de lvl 2,asa e posibil sa pice si harmony

Link to comment
Share on other sites

Nu e vorba de priceput sau nu. S-a discutat si nu va cadea alteva la CC decat ce este acum. Aveti deja ancients, e de ajuns.

O sa vedem daca putem sa punem si alte iteme "mai interesante" la BC si DS dar dropul la CC nu se va schimba.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...