Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cyborgGod

Propunere

Recommended Posts

Propun sa nu se considere ca fiind spot acel loc care are 1-2 maxim 3 mobi deoarece sunt multe certuri ...

Daca tot s-a facut acest server....adminii aproximativ stiu unde-s spoturile situate pe harti (Hai sa fim seriosi)....si faza cu kalima....Daca unul a ajuns in locul unde apare kundunul si face print si vine altul si ii da pk atunci sa se dea suspend.

In resul sa fie cum a fost inainte ....daca unul ia pk si nu este pe spot (spot mare ma refer)...atunci sa nu se dea suspend .Sunt multi nesimtiti pe server care cauta doar sa faca pe altul sa ia suspend.

Link to comment
Share on other sites

Guest ^^JADE^^

Propun sa nu se considere ca fiind spot acel loc care are 1-2 maxim 3 mobi deoarece sunt multe certuri ...

Daca tot s-a facut acest server....adminii aproximativ stiu unde-s spoturile situate pe harti (Hai sa fim seriosi)....si faza cu kalima....Daca unul a ajuns in locul unde apare kundunul si face print si vine altul si ii da pk atunci sa se dea suspend.

In resul sa fie cum a fost inainte ....daca unul ia pk si nu este pe spot (spot mare ma refer)...atunci sa nu se dea suspend .Sunt multi nesimtiti pe server care cauta doar sa faca pe altul sa ia suspend.

Sunt multi care cresc in kanturu si nu pe cele 9 spoturi .... prin locurile asemanatoare cu cele prezentate de tine si unde apar cate 3 mobi .

De ce sa fie omorati de cate un copchil cu minte razboinica ?

O idee buna ar fi sa fie introdusa la regulament DEFINITIA SPOTULUI pentru a nu mai exista discutii legate de era spot sau nu era .

Daca spot inseamna atat cat cuprinde ecranul si nu este conditionat de aparitia mobilor apoi sa fie clar pentru toti .

Neexistand o definitie a spotului se lasa loc de interpetari .

In opinia mea locul '' marilor rafuieli '' este arena .

In arena te poti bucura pe deplin de libertatea de a face PK ... atat cat te tine punga .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...