Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest QCD

Cazador

Recommended Posts

cu parere de rau eu voi iesi din guild

santem 5 6 oameni on zilnic restu undes

spor celor care raman si ms pt companie

eram sigur..ca asa se intampla..toti o sa iasa din guilda .....nimeni nu intelege ca willow nu are calc:(

spor baieti

eram sigur..ca asa se intampla..toti o sa iasa din guilda .....nimeni nu intelege ca willow nu are calc:(

spor baieti

decat sa iesim toti asa...sa o refaca cineva si gata...de cat sa se destrame guilda

Link to comment
Share on other sites

Guest fulger_x

salutari intradevar ar trebui refacuta guilda cel putin pt moment pana revine willow k nare sens asa avem 2 spoturi k7 dar santem doar 5 on #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest fulger_x

nare rost asa cand va reveni willow e altceva daca va mai reveni am avut rabdare dar am ramas exact 3 :beer: toti sau impartit in guilde nare nici un sens bafta la toata lumea si distractie placuta in continuare spor la liniute/lvl/rr :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

salutari intradevar ar trebui refacuta guilda cel putin pt moment pana revine willow k nare sens asa avem 2 spoturi k7 dar santem doar 5 on #-o

neatza asa sa faceti :)) e mai bine sa refaceti ... totul este sa va intelegeti intre voi eu nu stiu daca mai revin joaca de moment altcineva pe cont

Link to comment
Share on other sites

Guest ares_enjoy

Cazador sa spart will... am plecat toti care cum pe unde..asteptam revenirea ta :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...