Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

eddy_s69

confuz....

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

ala nu e bug....atata zic...de cand joc MU nu am vazut asemenea bug...si credema ca joc de ceva timp......

Ala ii bug... si oricum intr-e ciori erau diferente .. de DMG , Defens , Speed..

Si dupa se pot face si pe S2. Dai numa search pe google .

Link to comment
Share on other sites

Ala ii bug... si oricum intr-e ciori erau diferente .. de DMG , Defens , Speed..

Si dupa se pot face si pe S2. Dai numa search pe google .

cred ca tu nu vezi bine...unde vezi tu diferenta intre ciori?....alea de lvl 22 identic 100%...idem si ptr cele de 41.....daca ala e bug eu ma impusc

Link to comment
Share on other sites

cum zici tu boom...si se pare ca nici un admin nu vrea sa arunce un ochi aici....se cere ca playeri sa anunte bugurile ca sa fie reparate......dar vad ca nici un admin nu intra la acest post.....la celelalte posturi se raspund...la asta dc nu se raspunde?

Link to comment
Share on other sites

cum zici tu boom...si se pare ca nici un admin nu vrea sa arunce un ochi aici....se cere ca playeri sa anunte bugurile ca sa fie reparate......dar vad ca nici un admin nu intra la acest post.....la celelalte posturi se raspund...la asta dc nu se raspunde?

Daca e bug, posteaza aici. Nici noi nu le stim pe toate ca daca le-am stii ar fi muuult mai usor :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...