Jump to content
RainSoul

Unde ai vrea sa te trezesti maine dimineata?

Recommended Posts

Pentru unii un post de nimic, un raspuns usor, banal sau chiar scris in prostie de a amuza.

Pe mine m-a fascinat acest filmulet (aici), care posibil sa fie vechi si descoperit de mult de catre voi, eu acuma l-am descoperit.

O scurta traducere : un sondaj cu cativa oameni diferiti, nationalitate diferita, realisti, visatori, increzatori..mimici diferite raspunzand la o intrebare simpla(la care sunt onorati sa raspunda, vezi filmuletu) : unde ai vrea sa te trezesti maine dimineata ?

Eu : am ales sa visez spre imposibil, as vrea sa-mi beau cafeaua dintr-o parasuta prinvind lumea de sus si sa o descopar atat de mica :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Wandering

Pentru unii un post de nimic, un raspuns usor, banal sau chiar scris in prostie de a amuza.

Pe mine m-a fascinat acest filmulet (aici), care posibil sa fie vechi si descoperit de mult de catre voi, eu acuma l-am descoperit.

O scurta traducere : un sondaj cu cativa oameni diferiti, nationalitate diferita, realisti, visatori, increzatori..mimici diferite raspunzand la o intrebare simpla(la care sunt onorati sa raspunda, vezi filmuletu) : unde ai vrea sa te trezesti maine dimineata ?

Eu : am ales sa visez spre imposibil, as vrea sa-mi beau cafeaua dintr-o parasuta prinvind lumea de sus si sa o descopar atat de mica :)

Eu : am ales sa visez spre imposibil, as vrea sa-mi beau cafeaua dintr-o parasuta prinvind lumea de sus si sa o descopar atat de mica :)
eu as vomita,mi-ar place sa ma trezesc unde am adormit
Link to comment
Share on other sites

Guest stefteo21

As vrea sa ma trezesc intr-o lume acolo unde cand cineva spune o minciuna sa sufere teribil de o durere fizica inimaginabila cate 10 minute si apoi sa-si revina, poate atunci s-ar satura de minciuni si ascuns adevaruri..

Link to comment
Share on other sites

Unde as vrea sa ma trezesc dimineata? Uhmm...

Intrebarea asta nu are limite asa ca o sa incerc sa formulez un raspuns pe masura intrebarii.

As vrea sa ma trezesc intr-o alta era. Intr-o era in care nu exista minciuni, hotii, si crime. Undeva unde mergi pe strada si toata lumea iti zambeste. Un loc in care sa fii vazut ca egalul tuturor si in care statutul financiar sa nu conteze.

Ca un rezumat, o lume prefecta.

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa ma trezesc undeva la munte, sa am balcon la pensiune sau hotel, sa ies dimineata acolo si sa stau cu iubita sa ne bem amandoi cafeaua sau ciocolata calda in timp ce ne uitam la ceata ce se ridica pe crestele muntilor.

A man can dream :D

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa ma trezesc undeva la munte, sa am balcon la pensiune sau hotel, sa ies dimineata acolo si sa stau cu iubita sa ne bem amandoi cafeaua sau ciocolata calda in timp ce ne uitam la ceata ce se ridica pe crestele muntilor.

A man can dream :D

Whaaa..i`m in love :wub:

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa ma trezesc undeva la munte, sa am balcon la pensiune sau hotel, sa ies dimineata acolo si sa stau cu iubita sa ne bem amandoi cafeaua sau ciocolata calda in timp ce ne uitam la ceata ce se ridica pe crestele muntilor.

A man can dream :D

Fii egoist, lasa fata...gandeste-te la tine in primul rand. O sa vina o zi in care nu o sa mai fii cu ea, dar pana atunci stay awake.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...