Jump to content
puiuraul

Ascult muzica !!!

Recommended Posts

...asa ca hop si eu. Ascult house, trance, rock...cam de toate, doar manele nu, deoarece nu le suport. Imi place sa acult melodiile anilor '80-'90. :wink:

Playin' now: Schiller - I feel you.mp3

urmeaza: Sounds of the tropical rain forest, Pacific Ocean: Sounds of the shores.

P.S. Si ca sa raspund la urmatorul chestionar: ciorba de fasole uscata si apoi piept de pui la gratar cu piure de cartofi. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Vreau si eu un site sau ceva ftp-uri de unde sa pot lua mp3-uri moca

ma puteti indruma?

In general eu ma incadrez la categoria "aproape" orice exceptie facand manelele simuzica populara!

Astept respuns de la cei care stau pe net 23h / 24h :)

cea ce ceri tu se va face pe privat nu aici pe forum :>

Link to comment
Share on other sites

Daca tot ati zis de Paul Van Dyk ghici ce ascult si eu acum :Paul Van Dyk Feat Vega4-Time of our lives-super misto!

Altceva dj Tiesto,Dj Sakin, Dj Aligator ,Warp Brothers si tot ce cuprinde house.

Cand ma satur de house ascult hip hop si rock Eminem Paraziti si Linkin Park.

Asta cam acopera tot ;dar spunetim si mie de unde fac rost si eu de Paul Van Dyk-Live at Mayday? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Acum canta:

Prodigy - Girls.mp3

urmeaza:

Moonbootica - We 1,2 Rock.mp3

urmeaza:

Motorcycle - As The Rush Comes [Armin Van Buuren Universal Religion Remix].mp3

Enigma - Boum Boum (club mix).mp3

Paul Van Dyk Feat. Peter Heppner - Wir Sind Wir (Club Mix Edit).mp3

Si ca sa ies din filmul asta bag: CIRCA 7 -VESELE TEREZE.mp3

:ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Mis-teeq-Eye_Candy-2003-WCR\07-mis-teeq-nitro-wcr.mp3

vad ca lumea e pe house pe aici ....... bravo si eu tot cu house sunt

ati auzit de melodia asta ?

VALI BARBULESCU - ADDICTED

sau

Dj Raoul Ft. Rosario Internoullo & Dax - Viata De Noapte [Kudos Mix].mp3

sau

boogie_pimps_-somebody_to_love_salt_shaker_remix_b1_moonbootica_mix_(www.mimzone.tk).mp3

sau ... sau ....sau.....

Deep Dish presents Prana - The dream (skylark remix).mp3

pentru muzik adevarata hub.crangasi.ro join to "varu" am cea mai noua muzik in materie de house ... and join el_nino for sesion.... thx :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Daca Somebody to Love numesti tu cea mai noua muzica, mai bine lasa. Sunt destui cu house bun pe net, unii chiar pe Roedu de unde merge transferul de zici ca zboara, chiar sunt huburi dedicate numai muzicii house (din pacate in strainatate, dar daca nu te intereseaza de trafic merge sa iei ceva), sunt useri si pe huburile romanesti cu minim 30 GB de house (si ma refer la house, nu trance, dance, breakdance, electronic sau alte prostii)...

Link to comment
Share on other sites

am dat si eu niste exemple de melodii marfa :D

am foarte multa muzik house ... te inchini .... dar pacat ca nu mai am loc pe hdd ....... :(

zic si eu dastea mai cunoscute ... k dak iti bag niste nume dalea de nu ai auzit .... tot nu e bine :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...