Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

The Fan

Dreaming

Recommended Posts

Sal :)

Cum sa nu aduca mosu nimic? Asa ceva nu concep .... si sunt sigura ca o sa vina si la tine ... pun io o vorba buna sa vina si la tine "pintuk" meritzi ...asta e parerea mea

pupicei si spor la lvl-leala

Pt Marius ...

condoleante inca o data si imi pare tare rau pentru evenimentul acesta dureros in familia ta .... imi pare sincer rau .... important e k si-a cunoscut nepotica asa cred.

condoleante si pt sotia ta in primul rand ar fi trebuit sa spun

:(

Multumesc mult,

este o perioada grea din viata mea, socrul meu mi-a fost ca un adevarat tata, l-am cunoscut si ne-am imprietenit mai repede decat cu fata lui cu care m-am insurat si cu care am un copil. Am petrecut multe clipe placute timp de mai mult de 10 ani, timp in care ne-am apropiat foarte mult.

Din pacate nu a apucat sa-si cunoasca nepotica dar a murit linistit, stiind ca s-a nascut sanatoasa si frumoasa.

Dumnezeu sa-l odihneasca.

Viata merge inainte, sarbatori fericite.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mih@el@

Neatza ... incepe numaratoarea inversa ... cu toate ca anul asta am sa lenevesc de craciun, il astept cu nerabdare ... azi imi vine bradutzul (natural :D ) si sunt happy si aproximez k pe miercuri seara-joi dimineata o sa-l impodobesc (in stilul clasic cu multe beculete colorate si globuri multicolore, exact asa cum era cand eram eu copil) ... ca sa intram in atmosfera si sa va aduc aminte de copilarie (nu stiu cum a fost la voi copilaria, dar la mine de craciun era ceva fenomenal), va arat un colind "zuper mumos" :D

va pupacesc si sper sa va placa :D

http://www.youtube.com/watch?v=VXJsUvIXcZA

Sa aveti o zi buna dragii mei. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mih@el@

Craciun Fericit pt toti ... nu ma pricep la texte dar va spun Craciun Fericit din suflet si sa aveti parte de niste sarbatori linistite....

Multumesc MARIU5 .... sincera sa fiu nu il consider un motiv de fericire ... am spus-o si o repet ... joc mu doar pt compania voastra si atat

Un4 vreau sa stiu dc "away" ... daca am gresit asa tare vreau sa vb .... eu zik k ai ajuns sa ma cunosti macar putintel ... sti bine k nu am avut nici o intentie rea sau altceva ...

inca o data sa aveti sarbatori fericite

Link to comment
Share on other sites

Guest Mih@el@

am decis ... cred k s-a si vazut ... oricum nu am inteles mare lucru din ultimele zile si nici nu cred k se ofera nimeni sa imi explice ....si clar nu conteaza parerea mea pt nimeni

Link to comment
Share on other sites

Guest Mih@el@

foarte bine ... nu am intrebat nik si nici nu o sa mai intreb vreodata ... nuj ce ar mai fi trebuit sa fac ... sa stau in cap ... asta ar mai fi lipsit ... sms ... mess ... pm ... altceva? explica-mi acum k nu inteleg ... care ar fi solutia ... ma sti pe mine k ma invart dupa deget?nu-i nik ... eu sunt vinovata ... ramane asa .

si k sa nu o mai lungim ... ce am scris e valabil pt tine ... nu pt altcineva

Link to comment
Share on other sites

Guest Mih@el@

up

:right:

Ntz ... ninge iar ... napsa vreme ... naspa moment ... cu ce nerabdare am asteptat sarbatorile, cu aceeasi nerabdare astept acum sa treaca ... va pup si va doresc sa aveti un inceput de saptamana foarte frumos ;)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...