Jump to content
SeeD

Primele estimari: Mircea Geoana il invinge pe Traian Basescu!

Recommended Posts

Guest HateLord

Saracu' Geoana cred ca a inebunit cand a aflat ultimele rezultate =)) Aseara toata lumea in lua cu "domnu' presedinte" si acum aflam ca a iesit Base :)))))

Link to comment

Dragi romani,

Am crezut ca nu sunteti prosti. Am crezut ca patronii de firme care au falimentat din cauza impozitului forfetar vor determina votul de ieri. Am crezut ca profesorii mintiti vor determina votul de ieri. Am crezut ca manipularile simpliste despre moguli si corupti nu vor avea niciun efect. Am crezut ca Mircea Geoana nu va fi atat de prost incat sa-l viziteze pe Vantu. Am crezut ca romanii nu vor uita de “tiganca imputita”, de Guvernele Boc, Croitoru si Livache dar, mai ales, am crezut ca romanii nu vor uita de pretul exorbitant la gaze, de tupeul Elenei Udrea si al Elenei Basescu. Am crezut ca minciunile despre anti-comunism nu vor prinde. Am crezut ca schimbarea e posibila. Am crezut ca proiectele viabile in mijlocul unei crize economice vor atrage simpatii.

M-am inselat. Pentru ca 90 de mii de idioti (dintr-o mare de peste 5 milioane de idioti) s-au lasat pacaliti. Bun, bravo! Eu nu sunt politician si nu vreau simpatii si nici voturi, asa ca-mi permit sa va spun: sa va fie rusine! Da, ati ales gresit! Si va doresc numai bine in urmatorii cinci ani. Va doresc sa enjoy scandalurile si show-urile prezidentiale. Va doresc sa savurati tzatzele sexoase ale lui Udrea si fatza plina de pori a Lenutei de la Bruzelles. Va doresc alegeri anticipate, impozite mai mari, rascoale din cauza restantelor la FMI si o soarta argentiniana. Va doresc ca exporturile sa fie inghetate, ca Romania sa ajunga dependenta de importuri, preturile sa explodeze, taxele scolare sa treaca de doua mii de euro si Presedintele sa va insulte zilnic. Eu voi sta pe margine si voi fi pregatit sa va spun: “I told you so!” Nu-mi mai pasa, caci nu meritati. Voi, cei peste cinci milioane de romani votanti ai lui Basescu nu meritati niciun fel de efort. Meritati somaj, oprirea creditarii si devalorizarea monedei nationale. Va meritati conducatorii.

Plecat din tara, ne vedem in 2014 .

Link to comment

Ho ho ho, dragii marinarului ce faceti voi !?

Vad ca sunt injurat aici de oamenii mogulilor Vantu si Voiculescu ! Rusine sa va fie ! As da si in voi cum am dat in copilu` ala, da nu pot din cauza televizorului astuia din fata tastaturii !

Nu credeti ca am castigat pe drept ? Atunci sa va dau **** la toti :cool2: pentru ca asa fac eu deobicei cu astia care mi se opun mie, mancatorului de ca...spanac ! :D

Si na, ca sa va oftic, pentru aia care nu m-ati votat, sa stiti si voi ca de fapt tot pe mine m-ati votat :cool2: !

Link to comment

Ho ho ho, dragii marinarului ce faceti voi !?

Vad ca sunt injurat aici de oamenii mogulilor Vantu si Voiculescu ! Rusine sa va fie ! As da si in voi cum am dat in copilu` ala, da nu pot din cauza televizorului astuia din fata tastaturii !

Nu credeti ca am castigat pe drept ? Atunci sa va dau **** la toti :cool2: pentru ca asa fac eu deobicei cu astia care mi se opun mie, mancatorului de ca...spanac ! :D

Si na, ca sa va oftic, pentru aia care nu m-ati votat, sa stiti si voi ca de fapt tot pe mine m-ati votat :cool2: !

genial =))

Link to comment

Ho ho ho, dragii marinarului ce faceti voi !?

Vad ca sunt injurat aici de oamenii mogulilor Vantu si Voiculescu ! Rusine sa va fie ! As da si in voi cum am dat in copilu` ala, da nu pot din cauza televizorului astuia din fata tastaturii !

Nu credeti ca am castigat pe drept ? Atunci sa va dau **** la toti :cool2: pentru ca asa fac eu deobicei cu astia care mi se opun mie, mancatorului de ca...spanac ! :D

Si na, ca sa va oftic, pentru aia care nu m-ati votat, sa stiti si voi ca de fapt tot pe mine m-ati votat :cool2: !

=)))) , aolo de semnatura , nu mai pot :rofl2:

Link to comment

Ho ho ho, dragii marinarului ce faceti voi !?

Vad ca sunt injurat aici de oamenii mogulilor Vantu si Voiculescu ! Rusine sa va fie ! As da si in voi cum am dat in copilu` ala, da nu pot din cauza televizorului astuia din fata tastaturii !

Nu credeti ca am castigat pe drept ? Atunci sa va dau **** la toti :cool2: pentru ca asa fac eu deobicei cu astia care mi se opun mie, mancatorului de ca...spanac ! :D

Si na, ca sa va oftic, pentru aia care nu m-ati votat, sa stiti si voi ca de fapt tot pe mine m-ati votat :cool2: !

:coffee:

=))=))=))=))

Link to comment
Guest Vadim"Pastilatul"Tudor

ADEVARU' E CA NICI 2 DE GEOANA / BASESCU NU MI FAC FATA

UNU E VADIM, NEINFRICATUL , CU PUTERE DE LA DUMNEZEU, CEL CE VA CONDUCE TARAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...