Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tsu_Xing

Info exp kanturu2/3

Recommended Posts

Guest Reload:)

hartile si quest-urile noi inca nu sunt configurate ( ca sa se potriveasca cu restul setarilor LM ).

care questuri noi? :blink:

Link to comment
Share on other sites

fire scream nu ar trebui permis in tark bk :D

desi sunt dl...stiu ca in tarc bk un dl cu fs..face ravagii e ca si cum ar intra un sm cu es..doar ca nu are acelasi range..

kuantur stiu ca nu sunt mapuri ptr exp ci ptr quest si gem stone.. acolo ar trebui sa pice..mai exact in kuantur2..kuantur ruin ptr eventul maya

p.s. ce recompensa are maya ? :D sau nu e pus nimik ?

Link to comment
Share on other sites

fire scream nu ar trebui permis in tark bk :D

desi sunt dl...stiu ca in tarc bk un dl cu fs..face ravagii e ca si cum ar intra un sm cu es..doar ca nu are acelasi range..

kuantur stiu ca nu sunt mapuri ptr exp ci ptr quest si gem stone.. acolo ar trebui sa pice..mai exact in kuantur2..kuantur ruin ptr eventul maya

p.s. ce recompensa are maya ? :D sau nu e pus nimik ?

uite printuri de la maya event http://www.imagebam.com/image/027cf257777962 la sfarsit am facut cu recompensa :P

Link to comment
Share on other sites

fire scream nu ar trebui permis in tark bk :D

desi sunt dl...stiu ca in tarc bk un dl cu fs..face ravagii e ca si cum ar intra un sm cu es..doar ca nu are acelasi range..

kuantur stiu ca nu sunt mapuri ptr exp ci ptr quest si gem stone.. acolo ar trebui sa pice..mai exact in kuantur2..kuantur ruin ptr eventul maya

p.s. ce recompensa are maya ? :D sau nu e pus nimik ?

eu nu inteleg de ce mai avem tarcuri de bk

1. bk , dl, mg si elf poate intra in orice tzarc

2. toti mobii din arena au atack range foarte mic -> bk poate creste SINGUR si pe spoturile de pe margine

Am inteles ca face parte din "personalitatea" LM , dar chiar trebuie sa pastram toate chestiile care erau necesare la un moment dat ?

Link to comment
Share on other sites

eu nu inteleg de ce mai avem tarcuri de bk

1. bk , dl, mg si elf poate intra in orice tzarc

2. toti mobii din arena au atack range foarte mic -> bk poate creste SINGUR si pe spoturile de pe margine

Am inteles ca face parte din "personalitatea" LM , dar chiar trebuie sa pastram toate chestiile care erau necesare la un moment dat ?

Chiar nu , insa avantajeaza pe cei care nu isi gasesc tarcuri , spoturi etc .

De ce nu ar fi un tarc fara reguli ? sa intre toata lumea SM /BK/DL/ELF :))

Link to comment
Share on other sites

uite printuri de la maya event http://www.imagebam.com/image/027cf257777962 la sfarsit am facut cu recompensa :P

stiu cum arata ce se face... ma interesa doar daca exista o recompensa speciala...

ptr ca nu oricine poate face eventul trebuiesc ceva rr..

si era frumos daca punea si o recompensa...aripa lvl 2 ceva.. :) pe s3 stiu ca vor fi aripi lvl 3 acolo :)

---

eu nu as fi de acord sa se scoata tarcul de bk...

elfa nu poate tine spot singura... mobii apar pe intreg spotul nu sunt punctiformi bk daca nu are suficiente rr.. se chinuie sa tina spotul .. chiar daca au range mic mobii tot se mai gasesc sa fuga pe langa :)

in afara de faptul ca e ceva simbolic este si ceva util

p.s. dStile afara de sm oricine are voie in tarc :) doar sa fie pe agil strength :)

deci si mg :)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...