Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Damian

off tot?

Recommended Posts

intra aici ia jocul pt sv2: http://www.linkmania.ro/s2/downloads/download.php

si apoi poti intra linistit.

le-am descarcat pe toate : unul in C unul in D si unu in E la toate imi da d/c.

Scz Damian :) ( ba da tu jucai la inceput de db parca ... ca atunci jucam si io pe Havik si pk-iam pe honey cu Hasty :) si vad ca ai doar 2 rr ... ai lenevit =))

am avut tot felul de probleme, si 2 luni nu am mai activat eram in primi 10 bk cand m-am lasat, dar acum vreau sa joc si nu merge.

Link to comment
Share on other sites

hmm tu m-ai atacat cu postu emo eu ti-am raspuns in gluma (cred) ca totusi sa dai 14 rr trebuie sa joci ceva timp si vad ca ai luat foc ... sa inteleg ca am fost pe aproape cu lunile ? hai fi sincer si zi cate luni sunt 4 ? 6 ? chiar mai mult ? ha ? ha ? ha?

PS: nu iti mai raspund ca te ofitici prea mult dar te inteleg ai si de ce sa pierzi atatea luni de zile aiurea ... asta e :( te compatimesc :crybaby:

Scz Damian :) ( ba da tu jucai la inceput de db parca ... ca atunci jucam si io pe Havik si pk-iam pe honey cu Hasty :) si vad ca ai doar 2 rr ... ai lenevit =))

Ha ha ha :)) ce true esti :))

Mai recunosc ca am jucat destul dar FFF mult afk :) si au mai ajutat si altii cat eu am fost pe la munte sau prin alte parti. Nu inteleg ce-am zis de ti s-a parut ca am luat foc ??

P.s: ti-ai luat cumva pk prin kalima de la mine si asta te roade ? :)) :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Coduri si Rezolvari

Ha ha ha :)) ce true esti

Mai recunosc ca am jucat destul dar FFF mult afk :) si au mai ajutat si altii cat eu am fost pe la munte sau prin alte parti. Nu inteleg ce-am zis de ti s-a parut ca am luat foc ??

P.s: ti-ai luat cumva pk prin kalima de la mine si asta te roade ?

baaa deja am suspendate 5 conturi pe forum vrei tu neaparat sa iau si pe asta ?

genu care forteaza "ha ha ah a hahahah si cu smile-uri =)) :)) =)) " defapt sunt foarte aproape de => :comp1:

PAREREA MEA :) si am vazut multi pe vremea cand eram si io mai mic si chiuleam de la ore de mate sa mergem la sala sa jucam cs starcraft si ce mai era la moda :) si 90% din aia care fortau AAHAHAHAu' cand mergeam la ei la pc erau "cu lacrimi in ochi" si cu nervii la pamant , asta ma speria cand vedeam ca isi dau viata pt 1 joc amarat si preferam sa ma duc la 2-a ora de mate sa ma lupt cu aia ca de ce am lipsit la prima ...

si ca sa terminam (sper) cu spamu (acu chiar merita suspend pe contu asta ... dar cred ca il compenseaza cele 3 blocate aiurea (de tyrexel) )am scris clar ca a inceput de la postu tau in care m-ai facut EMO :) deci tu ai inceput daca nu ai inteles :nanana: cat despre umflatu in pene ca tu dai pk in kalima si esti boss de boss ... NU MAI ZIC NIMIC

Link to comment
Share on other sites

@crancenul, verifica totusi ruta.

start>run>cmd>tracert linkmania.ro

lasa toata statistica sa curga pana-ti scrie trace complete, dupa care copiaz-o aici, prin edit>mark>enter.

http://img684.imageshack.us/img684/9258/cmd.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aiurea. <_< Nu inteleg de ce iei d/c.

Incearca asta: properties pe start.exe>compatibility>run as win 98/me.

Mai incearca sa downloadezi clientul inca odata, dar cealalta arhiva decat care ai luat-o tu.

OS Incopatible

am downloadat toate cele 3 cliente la toate d/c

Link to comment
Share on other sites

Uite ce trebuie sa faci;) dar faci nu ca zici da sau nu...

Downloadezi alt server Season 2 si verifici dak iti merge ;)sa stim de unde pleaca problema , si postezi aici rezultatele (poate ca pc ul tau nu suporta cumva Season 2 ,asta vom vedea)

Link to comment
Share on other sites

am fost la 2 vecini care au net de unde am si eu si nici la ei nu merge S2 doar S1 deci nu are cum sa avem toti probleme cu firewall, ceva are de nu merge s2 in oras la mn.

Ok, e bine de stiut asta.

Dar nu pricep cum de ruta ta e ok, la fel si conexiunea spre S1, insa conexiunea catre serverul S2 nu. Nu gasesc nicio explicatie plauzibila. O.O

Link to comment
Share on other sites

care in definitiv are banda cumparata de la (RDS e cel mai probabil, dar mai exista si alte optiuni). daca un peer cade undeva intre ISPul tau si ISPul serverului iti da si tie disconnect:). nu nu exista ce sa faci eventual sa schimbi netu (ori asta nu e o optiune din pctu meu de vedere ca sa joci mu)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...