Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

andypity

Sugestie

Recommended Posts

Guest SirALEX27

Ar fi bn sa se inchida serveru pe perioada cand sunt sarbatorile.Dupa parerea mea.Nush daca alti sun t de acord cu mn,dar pe uni poate ii prinde anul 2010 cu mana pe mouse.este doar o sugestie :pumn:

nu mai gandi asa mult o sa ti se faca rau .inchide calculatorul in perioada aia si nu purta grija la altii.

Link to comment
Share on other sites

Guest Coduri si Rezolvari

Ar fi bn sa se inchida serveru pe perioada cand sunt sarbatorile.Dupa parerea mea.Nush daca alti sun t de acord cu mn,dar pe uni poate ii prinde anul 2010 cu mana pe mouse.este doar o sugestie :pumn:

eu inteleg din postu tau ca nu te poti abtine sa nu intri in mu si vrei sa fie inchis sa poti sa bei si tu un pahar de sampanie de revelion ...

ce treaba ai tu cu altii ... care vrea sa petreaca revelionu in arena treaba lui ... cum lu altu ii place de revelion sa fie mort de beat de la ora 8 :) asa ala se simte bine pe spot in arena =))

Link to comment
Share on other sites

Guest SirALEX27

pai u inseamna ca esti disperat dupa mu:))

judeci fara sa cunosti ,vorbesti fara sa gandesti . si iti dai cu presupusul pustiu .abtine.te. ideea e ca nu vad rostul inchiderii servarului . :beer:

Link to comment
Share on other sites

cei care vor sa se inchida serverul .. cumva nu va lasa mami si tati singuri acasa de sarbatori ? :)) si va e frica sa nu o ia cineva inainte cu cateva lvl ?poate uni se simt rau de craciun.. poate fac craciunu acasa.. se ofileste bradu daca la sa mu in bara ?

:beer:

nici sugestia cu double xp de sarbatori nu e buna .. " mamiiiiiiii facem craciunu acasa mamii .. daca nu facem craciunu acasa o sa ma dezbrac si o sa racesc mamiiii pliss " #-o

Link to comment
Share on other sites

nu stiu care nu poate fara mu?eu sau u?asta e intrebarea.daca si in timpu sarbatorilor de iarna esti in mu,atunci laso balta.voi va ganditi numa EXP EXP EXP EXP =)) beti frate si voi acolo un pahar de vin sampanie ce o fi si distrativa,nu numai MUUU :D :))

Link to comment
Share on other sites

sugestia mea sa mareasca exp cu 333x si sa scoata mobii :))

asa este mai bun dragos cu voi, dar vor traii si unii dintre noi viata :)

nu as fi de acord sa inchiida..chiar daca nu voi sta poate intru pe mu sa salut prietenii...guilda etc

oricum pot sa traiesc si fara sa inchida servarul...fiecare pana la urma face ce vrea

daca vrea sa stea pe mu .. si sa-si traiasca viata astfel e treaba lui...

Link to comment
Share on other sites

cei care vor sa se inchida serverul .. cumva nu va lasa mami si tati singuri acasa de sarbatori ? :)) si va e frica sa nu o ia cineva inainte cu cateva lvl ?poate uni se simt rau de craciun.. poate fac craciunu acasa.. se ofileste bradu daca la sa mu in bara ?

:beer:

nu ma lasa mamiii :crybaby:

Link to comment
Share on other sites

De ce andypity ? Ti-e frica ca ti-o iau inainte ceilalti? :coffee:

Din contra !! De sarbatori ar trebui cateva zile DOUBLE XP , ca teoretic de sarbatori ar trebui sa fim mai buni.

cum sa nu poate chiar 9999x xp de sarbatori... si de ziua mea.... sunt total de acord cu sugestia, mai bine sa se inchida serveru!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...