Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SadiBK

Intrebare

Recommended Posts

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=320545

Au voie sa poeteze si playerii ?? daca da , putem posta re off arena , afk tzark bk ...

Ca aici scrie:Nu (mai) aveti voie sa folositi niciun fel de clicker ce va muta dupa coordonate, chiar daca sunteti on sau afk.

Acest lucru:

QUOTE(-ija- @ Aug 29 2009, 00:03)

6.2.Nu se accepta caractere ce-si schimba coordonatele cu ajutorul unui clicker, facand experienta afk. Suspendul este de 40 de zile si vor fi postati doar de catre GM. In caz de recidiva, suspendul va fi acelasi.

Modificat in:

12.a. Macro/BOT

Nu se accepta caractere ce-si schimba coordonatele cu ajutorul unui clicker, facand experienta fiind on sau afk. Suspendul este de 40 de zile si vor fi postati doar de catre GM. In caz de recidiva, suspendul va fi acelasi.

, si pe servar se petrece altceva. Rau sa ajuns , fiecare face de capul lui =((

ca sa stim si noi , ca si eu fac preluari arena si lumea are re off => ca pot posta

Link to comment
Share on other sites

Sadi, acel filmulet este mult prea clar ca sa nu fie luat in seama.

Daca punea cateva poze si ne zicea "da l-am vazut, stiu eu, are" era ceva, dar aici este mult prea evident. Pe server nu este nimeni de capul lui, ne-am cosultat cu totii si am decis ca se preteaza suspend.

M-a mai intrebat cineva "de ce gunit a luat asa greu ss?", pai sa va raspund: Omul chiar l-a folosit cu cap :), nu a prea stat afk si de aici s-a dat suspendul atat de greu.

Nu incepeti cu "voi posta /re off. afk tarc bk" si alte chestii, nu este acelasi lucru.

Link to comment
Share on other sites

In loc sa va intrebati daca au voie si playeri sa faca sau sa dreaga, ar trebui sa va intrebati daca Knavish a gresit sau nu, daca e vinovat sau nu. Dar asta vad ca e lipsit de importanta, as usual :).

De regula se trecea in regulament ca doar un GM posteaza acele abateri unde nu erau suficiente pozele (patch tarc in trecut, spre exemplu). E vorba de acele abateri unde pozele nu puteau demonstra cu certitudine un lucru, asa ca se dadea suspend mai mult pe ce vedea GM'ul cu ochii lui in joc. De aceea e pusa regula asa in regulament, pt ca voi nu prea aveti cum sa demonstrati cu poze acest gen de abateri.

Nu exista nici o "poza" indoielnica in acea plangere ca sa am nevoie de "cuvantul" unui GM. Filmuletul e destul de sugestiv.

:closed:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...