Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ija4ok

BUG's Report S2

Recommended Posts

avand in vedere ca in legatura cu mica mea cerere : http://www.linkmania.ro/forums/index.php?s...p;#entry4454926 nu s-a facut nimic deocamdata , bk ul meu anti pk isti a ajuns cu 20% mai putin hp , m-am gandit sa l sterg si mi da "characters above lvl 220 cannot be deleted " ...nu mi se pare normal si o sa consider BUG . pls fix ( daca vreau sa sterg caracteru de lvl 400 nu ar trebui sa am restrictii , daca mi rezolvati stats nu l mai sterg :D )

Link to comment
Share on other sites

Guest -Sacred-

Mda .. mie dark lord`ul mi`a ramas cu lvl care il aveam acum o perioada de timp ..

867. |Sacred| Dark Lord 342(1) 158877 2400 1500 301 710

Azi cand am iesit de pe srv aveam 377 bara 9 ... status 2500 1660 si ceva 301 710 si 400 :(

Se poate face ceva? in legatura cu asta?

Gata si`a revenit la normal :)

Link to comment
Share on other sites

nusht daca are leg

dar si pe alte servare era aceasi prbl ptr ca aceste iteme au fost gandite ca iteme ptr cs duel .. si ele se activau atunci... asta cand a aparut s2 pe s3 si mai tarziu vor merge normal ca si restul itemelor..pana atunci stiu ca le ai de forma...ca pe s4 itemele de 400 lvl.. acum nusht daca este asa si aici poate gresesc...dar poti folosi iteme normale :)

guy merge la mine... si dizzy le-am incercat pe aman2 ...

boomey scz dar nu poti spune ca o elfa creste mai repede decat un bk...nici acum

elfa este limitata la crestere...sti u sageti :) u te pui in tarc bk sau spot si dau cu ts sau blow elfa ramane fara sageti + ea daca e pe ene trebuie buff + atack pe urma...

sm mg da ca au es dar restu cresc mai greu ....dar ca elfa nu se compara nu te mai plange...

Link to comment
Share on other sites

nusht daca are leg

dar si pe alte servare era aceasi prbl ptr ca aceste iteme au fost gandite ca iteme ptr cs duel .. si ele se activau atunci... asta cand a aparut s2 pe s3 si mai tarziu vor merge normal ca si restul itemelor..pana atunci stiu ca le ai de forma...ca pe s4 itemele de 400 lvl.. acum nusht daca este asa si aici poate gresesc...dar poti folosi iteme normale :)

guy merge la mine... si dizzy le-am incercat pe aman2 ...

boomey scz dar nu poti spune ca o elfa creste mai repede decat un bk...nici acum

elfa este limitata la crestere...sti u sageti :) u te pui in tarc bk sau spot si dau cu ts sau blow elfa ramane fara sageti + ea daca e pe ene trebuie buff + atack pe urma...

sm mg da ca au es dar restu cresc mai greu ....dar ca elfa nu se compara nu te mai plange...

ai crescut tu cu elfa pe s1? nu cred :) un bk face lvl de arena (chiar daca sta sa-si cumpere sageti) in 6-7 ore maxim pe cand un bk face cel putin in 12 ore, asta daca trage in continuu pe spoturile cele mai mari.

pe s2 va creste si mai repede ca NU isi va mai cumpara sageti. are infinity arrow. daca ai fi testat beta ai fi stiut

Am un bug aiurea cand vreau sa intru in tarcuri sau cand sa ies ma tzine intr-un loc o sa pun un filmuletz sa vedetz parca ma tzine ceva :D ...uitati-va la toata filmarea...

http://img502.imageshack.us/i/video1.mp4/

Voi nu avetzi problema asta ?

este bug-ul de la W7. e normal. apare doar cand intri si iesi din tarcuri.

Link to comment
Share on other sites

ai crescut tu cu elfa pe s1? nu cred :) un bk (elf ai vrut sa zici, nu?) face lvl de arena (chiar daca sta sa-si cumpere sageti) in 6-7 ore maxim pe cand un bk face cel putin in 12 ore, asta daca trage in continuu pe spoturile cele mai mari.

pe s2 va creste si mai repede ca NU isi va mai cumpara sageti. are infinity arrow. daca ai fi testat beta ai fi stiut

:blink: cat ai jucat cu elful? acum pe bune... de unde si pana unde face lvl de arena in 6-7 ore? pe ce spoturi? unde? ca tare sunt curioasa... :D

best record: de la lvl 15 LOT, la poison golem pana la lvl 170, dup-aia pe spot in icarus dracani albastri, si cel mai repede am facut lvl 281 in 13.5 ore. Si toate astea cu vreo 28k agil.

Acum cu infinity o sa dureze mai putin, ca o sa pot merge in kalime

Link to comment
Share on other sites

:blink: cat ai jucat cu elful? acum pe bune... de unde si pana unde face lvl de arena in 6-7 ore? pe ce spoturi? unde? ca tare sunt curioasa... :D

best record: de la lvl 15 LOT, la poison golem pana la lvl 170, dup-aia pe spot in icarus dracani albastri, si cel mai repede am facut lvl 281 in 13.5 ore. Si toate astea cu vreo 28k agil.

Acum cu infinity o sa dureze mai putin, ca o sa pot merge in kalime

ask rosy. sunt unii care stiu sa joace cu charurile care le au, si unii care nu stiu :)

a. si da, am jucat cu elful mai mult decat iti poti imagina

Link to comment
Share on other sites

problema la lvl de warp, probabil datorita setarii la dl si mg sa intrer la acelasi lvl ca si celelalte char pe harti. parca era vorba de aprox 30% mai devreme decat celelalte char la dl si mg, doar deasta iti faci si pierzi timp initial ca dupa sa cresti alt char. avantajul si dezavantajul dl ului, / mg ului. acu sunt la fel de dezaavantajate ca si ceelelalte caractere

MG & DL

(Se poate creea de la lvl 220/250 ) primeste 7 puncte per lvl , poate alerga de lvl 1 si poate da move la un lvl mai mic decat un sm/dk/elf. De la lvl 50 poate sa-si repare toate itemele stricate de pe el , fara sa se mai duca la NPC pentru a le repara.

mai devreme eram inghetat si dadeam in gol, nu mi lua comanda din "C" si "V" pentru shop si status, si nici din mouse pana la sw

daca era sa fie problema asta de la inceput nu mai faceam dl, bagam direct sm pana la tz rr uri

la 4k agil, fara cal, nu merge firescream. dai in gol dupa un anumit interval.

edr ul, daca ai si la pendant si la staf nu ar trebui sa intre mai des?? intra de zici ca am un singur item, abia daca l vad la fata.

cateodata dau critical si nu afecteazaa cu nimic dmg ul, parca nici nu l am.

Link to comment
Share on other sites

ask rosy. sunt unii care stiu sa joace cu charurile care le au, si unii care nu stiu :)

a. si da, am jucat cu elful mai mult decat iti poti imagina

tocmai ce intrebam un SM mare (peste 40rr) care-i recordul lui, si mi-a spus ca in jur de 4 ore, dar nu mai putin. mi-e greu sa cred ca un elf face in 6.

Link to comment
Share on other sites

are timp de 2 ore ..... intradevar

dar ea nu poate lasa afk cum lasi u in arena no offense tot sa fi victimalizat....

am crescut cu elfa da si am crescut mai multe elfe

ele sunt dependente de pt..si poate spune asta orice elfa de pe link

dar nu aud mai mult bk ca vai noi nu putem lasa afk pe spot...

poi ts sau rage si gata s-a rezolvat..am crescut si bk singur fara pt si stiu cum creste bk si cum creste o elfa

si se stie de cund mu

elfa este cel mai greu char de crescut..... si este ...

si nu trebuie sa testez neaparat ca citesc forumul si stiu ce modificari are....teoretic

Link to comment
Share on other sites

tocmai ce intrebam un SM mare (peste 40rr) care-i recordul lui, si mi-a spus ca in jur de 4 ore, dar nu mai putin. mi-e greu sa cred ca un elf face in 6.

si dl-ul face lvl de arena in 2 ore jumate, 3.

eu nu ma refer la elfa sa o pui pe spot si sa lasi clickerul sa traga sa-ti invarta elfa in cerc sau mai stiu eu ce. ma refer sa pui mana sa joci tu hardcore pana ajungi arena

are timp de 2 ore ..... intradevar

dar ea nu poate lasa afk cum lasi u in arena no offense tot sa fi victimalizat....

am crescut cu elfa da si am crescut mai multe elfe

ele sunt dependente de pt..si poate spune asta orice elfa de pe link

dar nu aud mai mult bk ca vai noi nu putem lasa afk pe spot...

poi ts sau rage si gata s-a rezolvat..am crescut si bk singur fara pt si stiu cum creste bk si cum creste o elfa

si se stie de cund mu

elfa este cel mai greu char de crescut..... si este ...

si nu trebuie sa testez neaparat ca citesc forumul si stiu ce modificari are....teoretic

trebuie sa testezi pentru ca tu acuma despre elfa vorbesti din amintirile de pe 97d sau s1. daca nici despre infinity arrow nu stii.. e clar. cum poti spune ca un elf e crescut mai greu ca un bk atata timp cat attack range-ul este DIN START MAI MARE? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ChaosMaker

m-am gandit sa l sterg si mi da "characters above lvl 220 cannot be deleted " ...nu mi se pare normal si o sa consider BUG . pls fix ( daca vreau sa sterg caracteru de lvl 400 nu ar trebui sa am restrictii

what about this ? macar daca nu mi rezolva stats sa mi fac alt char..daca tot sunt "mic" . :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...