Jump to content
popica

la 11 ani gravida cu un barbat de 86 de ani

Recommended Posts

' date='Oct 30 2009, 04:24' post='4358862']

hai sa o lasa-m moarta ca de la 75 de ani barbatii devin ipotententii :))=)) si acel mos a lasa`to gravida la varsta lui de 86 de ani ?:))

daca sustii ca la 75 ramane masculul impotent, poate ai si o sursa sigura pe care sa o citezi, nu-i asa? :-?

sau pur si simplu ai auzit si acu o dai in litera de lege....?

Virgina si gravida ma? Cine e, fecioara Maria? Mai degraba face prostii cu vecinii si da vina pe bietul om...

poate nu ai auzit de fete care s-au jucat cu baietii pe'dinafara' si au ramas gravide, desi erau virgine - eu am cunoscut personal un asemenea caz. :tiphat:

oricum pro(s)tveul exagereaza in nesimtire :sef:

Link to comment

Eu zic ca nare cum sa fie nea caisa tatal copilului abia se mai tine pe picioare...dapoi sa mai bage lemne-n soba...

Fuzzen din ce film e semnatura ta ? daca stii .

Sigur nu are cum sa fie el tatal copilului,dar acum cine stie....

Ps: semnatura lui Fuzzen e din filmul "Autostrada exceselor"

Link to comment

' date='Oct 30 2009, 03:24' post='4358862']

hai sa o lasa-m moarta ca de la 75 de ani barbatii devin ipotententii :))=)) si acel mos a lasa`to gravida la varsta lui de 86 de ani ?:))

intai invatam sa scriem, apoi facem teoria cromozomului y. fara suparare...

eu zic ca mosu e acoperirea cuiva, unei rude mai tinere probabil. s-a sacrificat mosu ca sa aiba tanarul viitor. scenariul vi-l puteti imagina si voi: tanarul lasa fetita gravida (e dubios totusi, la 11 ani frate? asa rau s-a ajuns?), pe tanar il paste puscaria si viata ii va fi distrusa; batranul se ofera sa ia locul tanarului; ceva relatii, o mita la spital pt testu de paternitate, poate la asistenta care ia sangele, poate la medicul care efectueaza testu etc...si gata-i problema, intra mosu la puscarie, care s-asa nu mai are mare lucru de pierdut si tanarul isi poate continua viata (aproape) linistit.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...