Jump to content
Lancelot

Concurs foto APA si NOI

Recommended Posts

;)

http://img27.imageshack.us/i/copertae.jpg/

vezi ca are o semnatura de copywright jos. tu esti ala?

legat de poze, nu am vazut niciuna pana acum care sa evidentieze cu adevarat legatura ancestrala dintre om si apa, in afara de cea a lui Gandalf, cu vapoarele care ies din port.

parca vad ca o sa castige de fapt cel mai frumos peisaj sau ceva de genul asta....

Link to comment
Share on other sites

vezi ca are o semnatura de copywright jos. tu esti ala?

legat de poze, nu am vazut niciuna pana acum care sa evidentieze cu adevarat legatura ancestrala dintre om si apa, in afara de cea a lui Gandalf, cu vapoarele care ies din port.

parca vad ca o sa castige de fapt cel mai frumos peisaj sau ceva de genul asta....

Pai da eu sunt ;) .

In poza mea se vede clar legatura Om - Apa ( PESCUITUL , sau ma rog pontoanele special amenajate pentru asa ceva )

Link to comment
Share on other sites

vezi ca are o semnatura de copywright jos. tu esti ala?

legat de poze, nu am vazut niciuna pana acum care sa evidentieze cu adevarat legatura ancestrala dintre om si apa, in afara de cea a lui Gandalf, cu vapoarele care ies din port.

parca vad ca o sa castige de fapt cel mai frumos peisaj sau ceva de genul asta....

si-n poza mea se vede legatura ancestrala dintre om si apa : omul si apa sunt legati fie prin sursa esentiala a vietii ( care se vede in poza lu` sexini) made in romania, sau prin cale de transport (poza lui gandalf), prin inot (poza mea) sau prin turism restu pozelor :))

Link to comment
Share on other sites

Pai da eu sunt ;) .

In poza mea se vede clar legatura Om - Apa ( PESCUITUL , sau ma rog pontoanele special amenajate pentru asa ceva )

hm..da, presupun ca nu am cum sa demonstrez ca nu esti tu sorin simuleac. dar poti tu sa demonstrezi ca esti. altfel, n-ar fi corect fata de ceilalti participanti.

Link to comment
Share on other sites

hm..da, presupun ca nu am cum sa demonstrez ca nu esti tu sorin simuleac. dar poti tu sa demonstrezi ca esti. altfel, n-ar fi corect fata de ceilalti participanti.

Ok haide in oradea , zici unde sa ne intalnim si vin cu buletinu .

ps : site personal de poze : www.foto.pers.ro

Link to comment
Share on other sites

Sofia, septembrie 2009, expozitie publica 'Eco-aqua' cu subtitlul "Noi si apa" (hmm, nush de unde s-a inspirat Lance cu subiectul :D).

Au raspuns la chestionare in ziua eventului peste 250 de oameni si au fost impartite 1000 de pliante ecologiste ce cuprindeau informatii practice de economisire si protejare a apelor planetei. Evenimentul a fost recreat si in Madrid, Roma, Solhan (Turcia), Iasi pe parcursul anului trecut.

http://img266.imageshack.us/i/1006374.jpg/

Link to comment
Share on other sites

lancelot

Imagine IPB

fanaticaldoll

Imagine IPB

........

nu aţi redimensionat fotografiile, durere mare. Dacă primesc bani fac eu asta în locul vostru, îmi las aici ibanul? :)) joke.... no, cum doriţi dar arată urât.

astăzi este ultima zi pentru expoziţie, mâine deschidem votul, eu sau lancelot.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...