Jump to content
fanaticaldoll

Concurs foto - Copilărie

vot - copilărie  

91 members have voted

  1. 1. ce fotografie preferaţi?

    • lancelot
      17
    • Şeful băncii
      2
    • Logs
      11
    • fanaticaldoll
      3
    • memmo
      0
    • honey
      1
    • irina
      2
    • liquid
      12
    • green
      1
    • yonel
      4
    • batterfly
      0
    • Aldguth
      4
    • brokenLord
      0
    • narcisa
      25
    • oana
      7
    • Raekw0N
      2


Recommended Posts

Ar trebui format un juriu ca asa imi chem tot neamu sa ma voteze desi pun o poza de 2 lei.

N-are rost sa zic ca majoritatea pozelor de aici puteau fi puse la "poze cu tine", chiar n-am ce sa votez. Nu e nimic artistic sau nimic care sa ma duca cu gandul la copilarie, ci doar la copii. Diferenta e destul de mare.

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui format un juriu ca asa imi chem tot neamu sa ma voteze desi pun o poza de 2 lei.

N-are rost sa zic ca majoritatea pozelor de aici puteau fi puse la "poze cu tine", chiar n-am ce sa votez. Nu e nimic artistic sau nimic care sa ma duca cu gandul la copilarie, ci doar la copii. Diferenta e destul de mare.

NARCISAAAA

da' zau, mie chiar imi place poza ei. ui' la bebe ala mic, ce fericit e ca se da in leagan. daca aia nu te duce cu gandul la copilarie...^_^

sau a lu' lance cu buburuza, miracolul descoperirii :o

Link to comment
Share on other sites

Sincer..nu inteleg de ce trebuie sa votati de pe 3 sau 4 conturi pentru o persoana..era de ajuns sa votati o data..nu cred ca e echitabil pentru ceilalti participanti..mai ales tinand cont ca sunt niste useri pe aici care nu au dat in viata lor pe la Discutii Generale :)

No offence Narci dar nu e concurs de cine are cei mai multi sustinatori pe forum sau cei mai multi useri :)

Probabil propunerea lui blk cu un juriu e cea mai inspirata

Link to comment
Share on other sites

Voted Oana. Lovely puppy :wub:

Ms mult :P

Uite inca o poza cu ea :P (Nu e pt concurs) http://img190.imageshack.us/i/dsc03531ad.jpg/

Am si eu o intrebare.

Ce inseamna poza personala? Eu cred ca inseamna poza facuta de catre mine, nu poza in care apar eu...poate gresesc eu, nu vreau sa fiu rautacioasa.

Link to comment
Share on other sites

da, exact ce ai spus tu, oana :) presupun că dacă în poza narcisei apare ea, atunci a folosit un trepied frumos şi funcţia de autodeclanşare a aparatului foto. dacă nu e nici una din aceste posibilităţi, atunci poza ei iese din concurs ;)

Nu ar fi corect sa scoatem poza din concurs, dar trebuie premiat cel care i`a facut poza. El este artistul.

Link to comment
Share on other sites

Ms mult :P

Uite inca o poza cu ea :P (Nu e pt concurs) http://img190.imageshack.us/i/dsc03531ad.jpg/

Am si eu o intrebare.

Ce inseamna poza personala? Eu cred ca inseamna poza facuta de catre mine, nu poza in care apar eu...poate gresesc eu, nu vreau sa fiu rautacioasa.

Cat e de dulce, doamne :wub: :wub: sa`ti traiasca :P

Link to comment
Share on other sites

:)) OK, scoateti poza mea, nu ma supar :)

Cred ca la fel ar trebui procedat si cu poza lui memmo :-??

Iar in legatura cu poza ta, ce ne poti zice fanatical? :)

poza mea e făcută de mine, cu aparatul meu :)

memo a fotografiat o poză developată, el a fotografiat poza.

eu am scris acolo câteva reguli, tu ştiai asta, dacă aveai nelămuriri întrebai în privat aşa cum au mai făcut-o şi alţii.

cum spuneam, poţi face o poză în care apari şi tu folosind un trepied şi funcţia de autodeclanşare a aparatului foto, telecomandă etc.

în rest, sincer, chiar nu contează, nu decid eu ce se întâmplă şi cine câştigă :) sorry dacă ai perceput totul ca pe ceva conflagraţie împotriva ta.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...