Jump to content
fanaticaldoll

Concurs foto - Copilărie

Recommended Posts

perfect logs, mersi că ai editat :) hmmmmn, de votat votăm miercuri şi joi.

votezi cu lancelot, să înţeleg. frumos. incredibil cum ai sesizat buburuza de pe glezna domnişoarei. felicitările mele.

:))

sa zicem ca merit... hm... ironia, n-am citit regulamentul in timp util iar ce am scris deja n-am mai vrut sa sterg. Incredibil cum de ti-ai dat seama cu cine voiam sa votez. Felicitarile mele :D

Pe de alta parte, daca ma apuc sa-mi laud propriul copil din poza proprie o sa ma banuiti ca-s... subiectiva :P.

Link to comment
Share on other sites

aşa, să vedem.

irina, super super :)

liquid, nu le văăăd, serios, fă-le ceva.

memo, da e perfect aşa. ai făcut foto la poză, perfect!

logs :D :))

ştiu, sunt incredibilă uneori, îţi trimit un pm urgent :P

nu ştiu care e pruncul tău scump, ambii sunt minunaţi, îl ador pe cel creţulin :D

Link to comment
Share on other sites

yonel super poza ta, îmi place foarte mult, poate ne spui şi ceva despre ea, cum ai făcut-o, cînd....

Asa poza e facuta in anul 1991 in poza sunt eu cu o verisoara.

Off-topic: V-as ruga sa puneti si voi pozele pe siteuri care sa nu deformeze theadul.

Link to comment
Share on other sites

ok, ionele, în poză eşti tu. old story, poza e scanată sau e fotografiată? dacă e scanată nu intră în concurs, te rog să o fotografiezi.

acum da, liquid, mersi :) în concurs intră doar o poză, adică ultima. foarte frumoase sunt :)

green, aşa beai tu lăpticul când erai mic, deci :lol: poate ne şi expui poza, fără să deformezi pagina (liquid) :D

Link to comment
Share on other sites

ok, ionele, în poză eşti tu. old story, poza e scanată sau e fotografiată? dacă e scanată nu intră în concurs, te rog să o fotografiezi.

A fost fotografiata si dupaia scanata :| si daca o fotografiez iese nasoala

Edit 1 : pana la ora 18 ai poza fotografiata

Link to comment
Share on other sites

:lol:

Eh am ras bine.

Nu cred ca e copilul ei.

In mod sigur, nu.

@interesante mi se par pozele, lui Aldguth si Lancelot.

Eram ironic , desigur :) .

Lance , liquid , aldguth si logs - preferatele mele .

Celin scuze ca te deranjez cu intrebarea , pot vota si cei care nu au participat ?;;)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...