Jump to content
fanaticaldoll

Concursuri foto

Recommended Posts

Câştigătorul alege tema pentru săptămâna următoare dar NU PARTICIPĂ.

nu mi se pare ok :) stiu ca te-ai gandit ca acel castigator are avantajul de a alege o tema pt care are deja poze in arhiva, dar sunt mai multi factori care trebuie luati in considerare: castigi, alegi tema in functie de ce ai tu in arhiva. ok, dar asta nu inseamna neaparat ca ai un avantaj. eu aleg o tema, am o poza buna in arhiva, dar vine cineva cu o poza facuta pe loc mult mai buna. deci nu e neaparat un avantaj. si chiar daca ar fi, ar putea fi ca un privilegiu oferit ca "premiu"...in plus, de ce sa alegi o tema pt care ai deja poze in arhiva? pai scopu era sa ai un motiv sa mai iesi la fotografiat. nu mai e fun daca doar scoti poza dintr-un folder, o stergi de praf si o afisezi. in concluzie, eu vad aceasta masura ca o pedeapsa pt castigator :) in rest e ok, felicitari pt efort

btw, mailul meu e radu.sensini [at] gmail [dot] com, in caz ca-ti trebuie

Link to comment
Share on other sites

premiul pentru căştigător e stima noastră şi aprecierea, warn down la 3 concursuri câştigate, oportunitatea de a alege tema şi de a organiza concursul prezent. vudu nu a dorit aşa că am organizat eu, cred că m-am făcut înţeleasă de ce am ales să fie aşa, nu ştiu dacă trebuie să o iau de la capăt cu explicaţiile!

florin e un exemplu, dacă ai urmărit cu atenţie el a câştigat un concurs; a ales "scenele fierbinţi" şi a câştigat din nou; nu aş vrea să se mai repete situaţia asta.

Link to comment
Share on other sites

cat timp mai e regula asta

eu nu mai particip. nu ii vad rostul la aceasta regula ! adica castigatorul poate alege o tema dar nu poate participa la concurs numai cu o fotografie recenta? :dooh: mie mi se pare o prostie

explică-mi absurditatea din regula asta?

şi atitudinea ta îmi spune că de fapt tu ştiai de regulă când ai trimis foto,

minunat, mulţumim!

regula aia rămâne aşa, nu e absurdă deloc. căştigătorul alege o temă şi realizează fotografia în săptămâna concursului. punct

Link to comment
Share on other sites

vudu, aceea regulă nu ar trebui luată ca pe o pedeapsă ci ca pe o provocare pentru cel care a ales tema.

nu o iau drept pedeapsa ! repet mi se pare aiurea pt ca nu ii vad rostul! castigatorul defapt nu castiga nimic!

in fine nu mai are rost sa mai revin la subiectul asta ca deja m`a plictisit, voi sunteti organizatori voi stiti mai bine... :-j

Link to comment
Share on other sites

nu o iau drept pedeapsa ! repet mi se pare aiurea pt ca nu ii vad rostul! castigatorul defapt nu castiga nimic!

in fine nu mai are rost sa mai revin la subiectul asta ca deja m`a plictisit, voi sunteti organizatori voi stiti mai bine... :-j

de parka iti e greu sa participi cu un alt username :D :whistle:

Link to comment
Share on other sites

de parcă noi nu ne-am da seama :lol:

ce te face asa sigura ?:D calitatea fotografiei ? sau ip-ul de pe care a fost creat username-ul ... foarte simplu ... se deconecteaza... :P scoate cablu de la net sa ii vina un alt ip in caz ca are ip dinamic si pac pac un alt username :D

Link to comment
Share on other sites

ce te face asa sigura ?:D calitatea fotografiei ? sau ip-ul de pe care a fost creat username-ul ... foarte simplu ... se deconecteaza... :P scoate cablu de la net sa ii vina un alt ip in caz ca are ip dinamic si pac pac un alt username :D

măi tinere, pentru ce atâta deranj? şi respectul de sine unde pică? la ultimul nivel.... ce satisfacţie ai avea tu dacă ai câştiga prin fraudă? sau ai rămâne un anonim?

ps. politicienii sunt la somn, că e târziu :lol:

Link to comment
Share on other sites

măi tinere, pentru ce atâta deranj? şi respectul de sine unde pică? la ultimul nivel.... ce satisfacţie ai avea tu dacă ai câştiga prin fraudă? sau ai rămâne un anonim?

ps. politicienii sunt la somn, că e târziu :lol:

scopul scuza mijloacele "mamaie" :D

@Florin minciuna are picioare scurte, dar radacini adanci :D

edit:cu siguranta el nu va face asa ceva,ca doar nu castiga ceva din acest concurs si banuiesc ca el participa la acest concurs doar din placere .. :)

Link to comment
Share on other sites

scopul scuza mijloacele "mamaie" :D

@Florin minciuna are picioare scurte, dar radacini adanci :D

edit:cu siguranta el nu va face asa ceva,ca doar nu castiga ceva din acest concurs si banuiesc ca el participa la acest concurs doar din placere .. :)

exact de aia nu ii vad scopul acelei reguli :-j

Link to comment
Share on other sites

Dar nu e o problema :D.

Chiar asa, poate fi warn down propriului user dar si warn up cuiva, asa, cadou de ... Valentine, Dragobete, 1 martie, 1 aprilie etc etc? Ce ziceti? :D

celine si logs terminati cu spamul!

Poate vreti disable post pentru vreo 5 luni :D

Redeschid discutia despre warn-ul oferit ca premiu. Aici sper ca nu se considera spam, domn' moderator care-aveti-pareri-ciudate-despre-ce-e-ala-spam'.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...