Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

Neata buna.

V-as ruga sa nu faceti din acest topic un topic de spam, ci de discutii. Lixandra daca tot adaugi acele video-uri fa si niste comentarii la ele te rog.

Daca tot incerci sa moderezi, incearca sa fii atent si la ce se scrie o_O. Intrebase cineva de formatii rock si eu am pus niste videoclipuri. Logica nu-ti spune ca sunt raspunsuri :blink:?

Link to comment
Share on other sites

Principalele cerintea ale acestui topic sunt: bunul simt, respectul si toleanta. Cei care vor provoca discutii, vor insulta o persoana sau un grup de persoane, gen guilds sau aliante vor fi aspru pedepsiti. De asemenea sunt interzise posturile care contin emoticons, o litera sau pur si simplu nu contin nimic. Sunt interzise posturile de genul "up", "bump", si asa mai departe.

Conceptul acestui topic este de a incerca sa unim putin mai mult comunitatea si a incerca sa lasam deoparte conflictele care exista la sectiunea Mu Online, atat pe forum cat si in joc. Acest topic este special creat pentru discutii libere intre utilizatorii acestui forum la sectiunea Mu Online.

Aici nu exista moderatori, gm's sau alte functii decat in cazurile extreme unde se ajung la insulte si mai stiu eu ce, asa ca va rog ca functia de moderator sa o lasati la "usa" acestui topic inainte de a posta aici. Acelasi lucru este valabil si pentru userii suparati, problemele din joc/forum le lasati la "usa".

So let's give it a try. Hello everyone!

am avut idee buna la mta xD,gg cu ideea la mu

Link to comment
Share on other sites

Daca tot incerci sa moderezi, incearca sa fii atent si la ce se scrie o_O. Intrebase cineva de formatii rock si eu am pus niste videoclipuri. Logica nu-ti spune ca sunt raspunsuri :blink:?

Eu te-am rugat un lucru si tu ai luat-o ca pe un atac personal, daca vroiam sa moderez precum zici tu, dadeam direct pm unui moderator sa te atentioneze el.

Informatiile despre formatii de rock i le puteai da si intr-un singur lucru, tu ai facut-o in 3 -> spam. Daca ai fi postat intr-o sectiune unde se contorizeaza 3 posturi unul dupa altul, te asigur ca ai fi primit warn. Aici nu competim pentru nimic, nu iti da nici +1, daca intradevar vroiai sa-l ajuti o puteai face chiar si pe pm.

Acum daca nu e deranjul prea mare putem discuta civilizat si fara sa ne simtim atacati din orice?

@balk de acolo ma si inspirasem :nanana:

@narcisa ideea topicului este sa incercam sa stabilim o relatie de... sa zicem amicitie intre membrii comunitatii de la Mu Online, daca cineva intra in topic si vede "-_-" "up" si mai stiu eu ce, o lasa balta. Degeaba vor exista pagini intregi de emoticons sau cuvinte aruncate la 'sto daca intre membrii acestei comunitati va exista aceeasi distanta.

Link to comment
Share on other sites

Eu te-am rugat un lucru si tu ai luat-o ca pe un atac personal, daca vroiam sa moderez precum zici tu, dadeam direct pm unui moderator sa te atentioneze el.

Informatiile despre formatii de rock i le puteai da si intr-un singur lucru, tu ai facut-o in 3 -> spam. Daca ai fi postat intr-o sectiune unde se contorizeaza 3 posturi unul dupa altul, te asigur ca ai fi primit warn. Aici nu competim pentru nimic, nu iti da nici +1, daca intradevar vroiai sa-l ajuti o puteai face chiar si pe pm.

Acum daca nu e deranjul prea mare putem discuta civilizat si fara sa ne simtim atacati din orice?

@balk de acolo ma si inspirasem :nanana:

Amice, nu m-am simtit atacata ci doar ti-am atras atentia asupra neatentiei tale. Pur si simplu le-am pus in ordinea in care mi-au trecut prin minte, la timpul in care mi-au trecut prin minte. Cum zicea si Narcisa, nu se contorizeaza... so, what`s your problem?

PS: la faza cu pm-ul :))... mai bine vorbeai cu mana, te scuteai de o usoara situatie penibila. It`s a freackin` chat... sa ii dau pe pm, nu :))?

Un chat inseamna spam, flame, orice. Mai bine pune-i titlul "Cercul social X, Y, Z, al celor care beau apa plata cu lamaie".

Go rub a cunt 8-|!

Link to comment
Share on other sites

Shb daca te uiti si la funmania si la mta, vei vedea ca exista posturi gen "-_-" si nu s'a suparat nimeni.

Chiar si tu ziceai ca sunt mult prea multe reguli pe LinkMania...nu se poate ca acesta sa fie un topic liber, fara reguli?

Link to comment
Share on other sites

O sa-l facem cat mai acru, sa-ti placa. Sa nu mananci si foile de dafin, iti lasa un gust amar in gura.

ideea nu e sa nu postezi ce iti trece tie prin cap sau ce mai zice shb acolo,dar ar fi frumos sa va rezumati mai mult la discutii din Mu online,sa evitati postul cu 1 singur emoticon,sa evitati sa va injurati,atacati etc.

Link to comment
Share on other sites

ideea nu e sa nu postezi ce iti trece tie prin cap sau ce mai zice shb acolo,dar ar fi frumos sa va rezumati mai mult la discutii din Mu online,sa evitati postul cu 1 singur emoticon,sa evitati sa va injurati,atacati etc.

Omg, am zis ca am scris ce mi-a trecut prin minte, raspunsul la o intrebare pusa de cineva si o iei ca am scris total deviat de la subiect, ce mi-a trecut prin cap aiurea :)). I give up, you`re hopeless.

Link to comment
Share on other sites

Ce se mai despica firul in patru....de ce o luati asa personal cu totii? Ca doar nici nu ne cunoastem personal ca sa putem sti ce e a vrut sa zica celalalt?! E pacat sa ne luam la cearta doar la o zi dupa ce a fost facut topicul, nu?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...