Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

Neee, Pokemon, my favorite :P

Eu am urmarit Lost, Prison break. Tot ce tine de sf, adica star trek, stargate sg1, stargate atlantis, battlestar galactica. Acum nu mai vad nici un serial, ca ma joc la Mu (ma rog, cand o merge netul..). Nu sunt deloc fana de afk, daca ma joc, sa ma joc, daca nu, nu.

Link to comment
Share on other sites

Off doamne ce tampiti, ne-au schimbat orarul de dimineata. o_O!! laboratorul de la 10 la 12, l-au pus de la 16 la 18. :| :hair: Nu mi-era deajuns ca ma trezisem de la 8, mai tre' sa mai stau incaaaaaaaa 2 ore la scoala, pe langa cele care trebuiau de fapt. >_<!!!!

asa, si ce faceti voi? :P

Link to comment
Share on other sites

Off doamne ce tampiti, ne-au schimbat orarul de dimineata. o_O!! laboratorul de la 10 la 12, l-au pus de la 16 la 18. :| :hair: Nu mi-era deajuns ca ma trezisem de la 8, mai tre' sa mai stau incaaaaaaaa 2 ore la scoala, pe langa cele care trebuiau de fapt. >_<!!!!

asa, si ce faceti voi? :P

Aiurea <_< .

Pe acasa :-?? somnoros dupa scoala asta :lol: hai te bat la dota? :>

Link to comment
Share on other sites

Off doamne ce tampiti, ne-au schimbat orarul de dimineata. o_O!! laboratorul de la 10 la 12, l-au pus de la 16 la 18. :| :hair: Nu mi-era deajuns ca ma trezisem de la 8, mai tre' sa mai stau incaaaaaaaa 2 ore la scoala, pe langa cele care trebuiau de fapt. >_<!!!!

asa, si ce faceti voi? :P

lasa ca eu termin miercuri la 12 ca sa vin la 16 pt sport #-o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...