Jump to content
Cristian

LinkMania Mu Online Free Chat

Recommended Posts

Buna asta !!!  Tu ai decis sa te reeapuci de Mu-online ! Dar intrebarea mea capcana este : si unde te joci tu mu ca eu  de 3 zile ma kinui sa intru pe servar si nu reusesc. :rofl:



Si acum in lipsa de ocupatie stau si ma intreb cum sa aduc dovezi suportului tehnic linkmania , ca sapot avea si eu premiile pt anii de cand evoluez pe acest servar, pentru milioanele de lei  cheltuiti prin sali de net, ca la un moment dat ma dadea servarul afara sa mai iau o pauza, si pentru cel mai mult timp stat  conectact  pe servarul de mu. Nu de alta dar  am lucrat ca operator  de internet cafe numai sa ajung primul bk full. :hair:



Fratilor viata mea de la 14 ani pana la 27 cat am acum, am evoluat pe mii de servare de acest joc si va zic ca si viitorii mei copii vor invata cei ala Mu si cu ce se papa. Am crescut copii prin sali de net   care fugeau de  acasa numai sai ajut sasi faca set, pe linkmania am invatat sa joc MU, dar si evoluez  de cand eram copil, am schimbat 5 ,7 pc-uri, si cum instalam windows si drivere  primul lucru era Mu- linkmania. Ce alte jocuri  MMORPG , am incercat de toate tot Mu e baza, te certi cu toti nebunii sa poti sa cresti, esti vanat de cand te nasti si pana la rr DB. dar pana la urma esti doar tu, cunostintele tale ,un pic de noroc si un net bun + pc. Apoi poti arata ce poti cand vine vorba de PK-event sau guild war, ori dueluri.

Edited by Raween
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...