Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

gexy

Curiozitate si de ce?

Recommended Posts

Guest SouthBoy_Lucyo

Voi va plictisiti teribil.

OT: Cine zice ca e placere? Daca exista placere de ce sa existe si un motiv? De ce sa comparam cu alte servere? De ce a traversat puiul strada? Exista viata dupa moarte? Dar dupa linkmania?

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Eu unul nu mai joc, n-ai cu cine, motivele se gasesc aici pe forum. ^_^

Iar se ia de mine :(

Link to comment
Share on other sites

placere era pe 97d. cand bunny rula ca gm, iar optiunea pentru creare a conturilor era blocata si asa se putea juca linistit si de placere. acum...ce placere?mai degraba as numi tortura sa stai sa cresti cu exp-ul asta+toti idiotii din joc (care este ei idioti © m.v.)

Link to comment
Share on other sites

Voi va plictisiti teribil.

OT: Cine zice ca e placere? Daca exista placere de ce sa existe si un motiv? De ce sa comparam cu alte servere? De ce a traversat puiul strada? Exista viata dupa moarte? Dar dupa linkmania?

VERY TRUE! Unele lucruri le faci pentru ca... pur si simplu le faci?

placere era pe 97d. cand bunny rula ca gm, iar optiunea pentru creare a conturilor era blocata si asa se putea juca linistit si de placere. acum...ce placere?mai degraba as numi tortura sa stai sa cresti cu exp-ul asta+toti idiotii din joc (care este ei idioti ? m.v.)

Haha, swat, cam putin ai jucat pe 97d :)). Vanatoare, dupe (plangerile erau destule la numar; sa nu mai zic si de n-n-n-n-n-urile topicuri cu injuraturi de stramosi si viitori nepoti pe la vanzari-cumparari pentru ca X a dupat, pentru ca X a facut nu stiu ce) sau chiar si cei pe care ii vezi acum ca au un anumit comportament, il aveau si atunci. Chestia e ca nu poti privi dintr-odata din toate unghiurile. Azi privesti dintr-un anumit unghi si vezi anumite lucruri. Maine poti privi din alt unghi si poti vedea alte lucruri sau aceleasi lucruri numai ca tu le intelegi diferit.

Link to comment
Share on other sites

VERY TRUE! Unele lucruri le faci pentru ca... pur si simplu le faci?

Haha, swat, cam putin ai jucat pe 97d :)). Vanatoare, dupe (plangerile erau destule la numar; sa nu mai zic si de n-n-n-n-n-urile topicuri cu injuraturi de stramosi si viitori nepoti pe la vanzari-cumparari pentru ca X a dupat, pentru ca X a facut nu stiu ce) sau chiar si cei pe care ii vezi acum ca au un anumit comportament, il aveau si atunci. Chestia e ca nu poti privi dintr-odata din toate unghiurile. Azi privesti dintr-un anumit unghi si vezi anumite lucruri. Maine poti privi din alt unghi si poti vedea alte lucruri sau aceleasi lucruri numai ca tu le intelegi diferit.

Vorbind de 97d

N-am cumparat niciodata niciun item dupat / de ce? pentru ca am prieteni de incredere.

N-am fost niciodata vanat / de ce? pentru ca-mi vad de treaba mea

Ce tine de altii, ca se injura ca pe camp, e treaba lor.

"cam putin" ce inseamna la tine? :)

Link to comment
Share on other sites

Pentru ca ai vorbit ca cineva care doar a trecut fugitiv pe aici. Nu e vorba de ce ai facut tu ci de ce se intampla inainte.

Asa cum spui tu acum, poate si altul sa zica despre actuala versiune. Ca n-a luat iteme dupate, ca n-a fost vanat, ca tine de altii ca se injura... dar tu ai clasificat perioada aia fiind mai buna spunand ca era mai "lipsita de idioti". Ai facut cumva referire la invaziile de tantalos cand ai spus asta?

Link to comment
Share on other sites

Defapt pe 97D a fost frumos pe prima db din care ap apucat foarte putin,iar pe a doua cam pana in martie/aprilie 2006,dupa au inceput problemele care persista si in ziua de azi.

Care a apucat sa joace intre 2004 si 2006 chiar nu are nimic de regretat si mereu regaseste linkmania ca si o amintire frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Defapt pe 97D a fost frumos pe prima db din care ap apucat foarte putin,iar pe a doua cam pana in martie/aprilie 2006,dupa au inceput problemele care persista si in ziua de azi.

Care a apucat sa joace intre 2004 si 2006 chiar nu are nimic de regretat si mereu regaseste linkmania ca si o amintire frumoasa.

2005 - 2006 am jucat si erau cele mai frumoase vremuri , dupa au inceput sa se strice :-j

@gex , stii si tu cum era pe 2nd db :) eram certati , nush parca era mai frumos , pk`uri din cand in cand xD nu era vanatoare si alte alea :) acu s`a terminat totul :)

@gexane , crezi ca mai exista vreo placere? :-j

Link to comment
Share on other sites

da e super sa joci cateva ore cand vii de la munca, e frumos pt prietenii care ii ai, dar am asa un gust amar de la cum se iau decizii, ce useri exista pe link, cati nu au ce cauta si joaca si isi permit sa faca ce vor aproape pe link..., pacat, sunt f multi civilizati si cu respect fata de restul, dar exista cativa...

bunny, ai mare dreptate, la ce e la plangeri...

Link to comment
Share on other sites

Daca prin a-ti pierde zile intregi intelegeti voi a fi o placere...

Intradevar, cand ai un character mai mare decat altu ai o oarecare satisfactie, dar aceasta nu mai este atat de mare cand altul isi bate joc de tine dandu-ti suspend pe nedrept. In concluzie, este mai mult o pierdere de timp Mu Linkmania in momentul de fata.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

Eu am prins 2005 sfarsit...2006 full si cam atat...dupa m-am scarbit.

in 07 mi-am vandut contul la un copil retardat pe 100 euro si pana akm 3 luni nu am mai stiut nimic de mu...akm joc asa de plictiseala si cel mai mult sa ma relaxez, mai o caterinca, mai il oftic pe gexanu, pe lexa :)) mai pe forum....

Toata faza e simpla: E doar un joc, daca nu il iei ca atare, te oftici, iti bagi in viitori nepoti, etc.

Cat timp vezi acest joc ca pe un....joc :) stai flexat in orice pozitie, asa ca nu mai vorbiti ca era frumos atunci si acum nu...e frumos oricand daca sti sa pastrezi panarama asta de mu la simplul nivel de...joc :)

Hai o seara frumoasa gameri si maniaci ( lexo aici te simti tu ) :))

Link to comment
Share on other sites

Guest LOGOUT

ei pe dracu. placere va exista pe linkmania cat si pe alte servere, atata timp cat veti privi totul ca un simplu joc. momentan pentru mine e o placere. pana cand, nu stiu :)

PS: n-ati incetat sa ma mai muscati de cur a? cand vas lasa lumea in pace si nu va mai ataca, nu e bine. cand va ataca lumea, iar nu e bine. sunteti mai ceva ca niste putze nelovite. asa-i twisteras? ;;)

Link to comment
Share on other sites

Defapt pe 97D a fost frumos pe prima db din care ap apucat foarte putin,iar pe a doua cam pana in martie/aprilie 2006,dupa au inceput problemele care persista si in ziua de azi.

Care a apucat sa joace intre 2004 si 2006 chiar nu are nimic de regretat si mereu regaseste linkmania ca si o amintire frumoasa.

alte vremuri ... foarte frumoase ... iti amintesti cu drag de ele

acuma au ajuns ca hienele :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Care a apucat sa joace intre 2004 si 2006 chiar nu are nimic de regretat si mereu regaseste linkmania ca si o amintire frumoasa.

subscriu. nu de putine ori mi s-a intamplat sa intru in joc si sa stau cateva ore fara sa fac mai deloc xp, doar mergand prin arena si stand la povesti cu alti jucatori.

Link to comment
Share on other sites

Guest SouthBoy_Lucyo

subscriu. nu de putine ori mi s-a intamplat sa intru in joc si sa stau cateva ore fara sa fac mai deloc xp, doar mergand prin arena si stand la povesti cu alti jucatori.

Yup i know the feeling :D

Si de multe ori nu am chef sa stau la party bla bla si apoi sa las afk...intru, ma plimb, mai o vb doua si apoi ies :)

Link to comment
Share on other sites

Daca prin a-ti pierde zile intregi intelegeti voi a fi o placere...

Intradevar, cand ai un character mai mare decat altu ai o oarecare satisfactie, dar aceasta nu mai este atat de mare cand altul isi bate joc de tine dandu-ti suspend pe nedrept. In concluzie, este mai mult o pierdere de timp Mu Linkmania in momentul de fata.

Muncesti din greu,stai zile si nopti sa faci un caracter mare,se da rr bd,cu ce te alegi?

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...