Jump to content
The Wizard

Prostia romaneasca...

Recommended Posts

Doamne, ce panarama, in ultimul timp vezi din ce in ce mai des "oameni" din astia care is asa de panarama. Nu-mi vine sa cred ca limbaj are :-j ce porcarie.

Cate odata era bine pe vremea lui Hitler sau poate chiar si Ceausescu ca macar atunci nu vedea panarame din astea.

Link to comment
Share on other sites

Doamne, ce panarama, in ultimul timp vezi din ce in ce mai des "oameni" din astia care is asa de panarama. Nu-mi vine sa cred ca limbaj are :-j ce porcarie.

Cate odata era bine pe vremea lui Hitler sau poate chiar si Ceausescu ca macar atunci nu vedea panarame din astea.

exagerezi cu hitler si ceasca.

@da... am vazut cazuri din astea, dar asta e numarul 1. :)

Link to comment
Share on other sites

=)))

:| retardata :|

Copiii de genul acestui specimen nu au nici par pubian si se cred hot (si nu e deloc asa).

Limbajul lasa de dorit.

Pana unde vom ajunge in felul asta?

A...si 100-0 pentru limba romana.. + ca e urata..

Un vocabular din asta iti formezi pe hi5 ...

Link to comment
Share on other sites

Desigur pentru cei trecuti de ani si vad viata asa cum e ea simpla nu e chiar asa impresionant,toti am trecut prin toanele astea iar acum ni se pare o porcarie.... pentru cei de varsta asteia e ceva marfa sa scrii asa pe hi5 sa ai site piczo si cont pe neogen sau mai stiu eu ce...

Link to comment
Share on other sites

Desigur pentru cei trecuti de ani si vad viata asa cum e ea simpla nu e chiar asa impresionant,toti am trecut prin toanele astea iar acum ni se pare o porcarie.... pentru cei de varsta asteia e ceva marfa sa scrii asa pe hi5 sa ai site piczo si cont pe neogen sau mai stiu eu ce...

adevarat graiesti :)

hai...astia sub 17 ani...nu mai comentati si recunoasteti ca e "SHUKARA" tipa :))

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...