Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

>a__lM__a<

Mask, maidanezule

Recommended Posts

Cu mult respect deschid acest topic vis-a-vis de felul in care, in mod subiectiv, se fac aprecieri legate de limbaj.. Am vazut ca bariera de la suspend la a trece cu vederea este foarte fina in ceea ce ii priveste pe unii moderatori, motiv pentru care, mi te adresez direct:

Ce mai faci bah Mask? maidanez mai esti ma nene ;)

P.S. : daca acest topic este vazut ca o ofensa adusa unui moderator (Mask) bana'ti'ma, si daca o faceti, astept acelasi lucru si pentru memo care a scapat facandu'ma pe mine maidanez, daca nu, astept un reply prietenos din partea ta, Mask, de parca am fi mancat din aceeasi farfurie cand am fost mici.

Link to comment
Share on other sites

cand te-ai uitat ultima oara la televizor? am eu impresia sau sunteti mai sensibil decat PAPA de la Roma?!

Zilele astea presedintele Romaniei a fost facut alcoolic... si i-au fost aduse o gramada de injurii si totusi e presedintele romaniei si nu a mai plans nimeni cu toate ca nu e frumos si sutem facuti "tigani" peste tot pe unde mergem.Eu zic sa ignori orice fel de injurii si jigniri adresate tie sau altora pentru ca nu se merita sa te enervezi pe niste persoane care probabil nu au mai mullt de 2 clase decat trenul.

Have a fun...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...