Jump to content
flamer

Extraterestrii :-s

Recommended Posts

Fotografiile au fost imortalizate de-a lungul timpului si in locuri diferite, fapt ce intareste si mai mult ideea ca planeta noastra este vizitata de "vecini" din alte galaxii. Oricat de rezervati am fi in a crede in existenta vietii extraterestre trebuie sa recunoastem ca aceste imagini starnesc, cel putin indoiala noastra!

Va reamintim ca si presa din Mexic a scos la iveala o poveste asemanatoare, care a dat nastere la dezbateri controvestate.

In mai 2007, un asa-zis "pui de extraterestru" ar fi fost gasit de niste fermieri intr-o capcana pentru soareci. Inca respira cand au dat de el, povestesc barbatii.

Tot ei sustin ca micul "extraterestru" se zbatea si scotea sunete atat de inspaimantatoare, incat au fost nevoiti sa-l inece. Au reusit sa-i curme viata abia la a treia incercare, tinandu-l ore intregi sub apa.

Un alt lucru ciudat in aceasta poveste este acela ca cercetatorii nu au reusit pana acum sa determine ADN-ul ciudatei creaturi descoperite in Mexic.

LINK

Sursta : ProTv

Link to comment

Topcuri ca asta nu au sens.

Cert este ca cine zice "nu exista extraterestri" gandeste si traieste intr-o cutie si perceptia lui despre Univers este una foarte limitata.

mai baiatule....aratami unde am scris eu : NU exista extraterestrii....eu am postat stirea nimic mai mult....

daca nu tia convenit nu mai intra in topicu asta....

zi si mie ce nu are sens? faptu ca tu a trebuit sa postezi un post fara sens sau faptu ca nu tia placut topicu meu?

Link to comment

mai baiatule....aratami unde am scris eu : NU exista extraterestrii....eu am postat stirea nimic mai mult....

daca nu tia convenit nu mai intra in topicu asta....

zi si mie ce nu are sens? faptu ca tu a trebuit sa postezi un post fara sens sau faptu ca nu tia placut topicu meu?

Auzi bai "baiatule", in primu rand ca subiectul cu incidentul din mexic s-a mai dezbatut o data si in al doilea rand trebuia citesti mai bine postul meu. Pentru ca ce ai inteles tu cu mintea aia a ta de copil nu coincide cu ce am vrut eu sa spun.

Link to comment

Auzi bai "baiatule", in primu rand ca subiectul cu incidentul din mexic s-a mai dezbatut o data si in al doilea rand trebuia citesti mai bine postul meu. Pentru ca ce ai inteles tu cu mintea aia a ta de copil nu coincide cu ce am vrut eu sa spun.

Nu te mai crede atat de matur, ce-i cu avatarul ala pt copii de 10 ani ? Sau inca te uiti la desene animate ? Si in al doilea rand, de unde ai vrea el sa stie daca s-a mai dezbatut subiectul sau nu ? Functia search nu este utila deloc in sectiunea stiri, pentru ca topicul unde a mai fost postata stirea are alt nume. Intelegi ?

On topic : Ok, dar pozele de ce nu sunt clare ? De fiecare data, poze de o "superioara" calitate apar in acet tip de stiri #-o . Deci, in concluzie, eu personal nu cred, cand o sa vad in fata ochilor mei un extraterestru, sa pot sa-l ating, ca sa-mi dau seama ca nu visez, atunci cred. Pana atunci, no offence.

Link to comment

Nu te mai crede atat de matur, ce-i cu avatarul ala pt copii de 10 ani ? Sau inca te uiti la desene animate ? Si in al doilea rand, de unde ai vrea el sa stie daca s-a mai dezbatut subiectul sau nu ? Functia search nu este utila deloc in sectiunea stiri, pentru ca topicul unde a mai fost postata stirea are alt nume. Intelegi ?

On topic : Ok, dar pozele de ce nu sunt clare ? De fiecare data, poze de o "superioara" calitate apar in acet tip de stiri #-o . Deci, in concluzie, eu personal nu cred, cand o sa vad in fata ochilor mei un extraterestru, sa pot sa-l ating, ca sa-mi dau seama ca nu visez, atunci cred. Pana atunci, no offence.

:rofl2: ) vorbeşte copilul tractor.Atâta timp cât şi tu ai o vârstă,numai comenta,stay chill.Eu cred că acele poze sunt trucate,sursa spune totul,dar un lucru e cert,e imposibil să fim singuri în univers.

Link to comment

:rofl2: ) vorbeşte copilul tractor.Atâta timp cât şi tu ai o vârstă,numai comenta,stay chill.Eu cred că acele poze sunt trucate,sursa spune totul,dar un lucru e cert,e imposibil să fim singuri în univers.

Copil tractor ? Tu vorbesti ma ? Uita-te in curtea ta prima data, apoi vb de altii.

Link to comment

:rofl2: ) vorbeşte copilul tractor.Atâta timp cât şi tu ai o vârstă,numai comenta,stay chill.Eu cred că acele poze sunt trucate,sursa spune totul,dar un lucru e cert,e imposibil să fim singuri în univers.

:coffee:

@ot: daca il pun pe fratemeu sa faca un "extraterestru" din plastilina iese mai calumea :)

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...