Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ROSYCA

sugestie

Recommended Posts

scz ca intervin^^ Dak esti provocat se revoca ss-ul. Aici e vorba de smecheri care vin si insulta intentionat ...

Cyborg,hai sa o luam babeste.Eu vin si te tin 2 ore in pk incontinuu in arena ok,e server PvP,nu se sanctioneaza.Tu,sa zicem ca nu poti sa ma omori,n-ai alta solutie decat insultele minore ( poti sa zici ce vrei...induri 2-3-14-15 pk-uri dar cand prinzi cate un obsedat trebuie sa te descarci ) Acum imi zici tu mie ca daca eu fac pk pe tine si tu ma injuri,te-am provocat cu pk-ul?

Link to comment
Share on other sites

scz ca intervin^^ Dak esti provocat se revoca ss-ul. Aici e vorba de smecheri care vin si insulta intentionat ...

wa ma lasi ma esti preot u sau ce?

na zis nimeni sa ne injuram de toate cele ci doar insulte minore gen: prost,idiot,retardat( +ca multi de pe acest serv prin comportament dovedesc acea insulta chiar sunt curios daca dovedesc prin printuri ca e cum il fac mai iau ss?eu fac doar o constatare nimic mai mult :) mi se pare stupid sa se ia ss pentru asa cva pe strada se aude un limbaj mult mai colorat sa fim seriosi .nu cred ca am devenit noi biserica si nu stiam

Link to comment
Share on other sites

wa ma lasi ma esti preot u sau ce?

De la un reply de genul asta se degenereaza un adevarat scandal si ii murdariti si topicul Roxanei si va alegeti si cu warn/suspend dupa caz.N-ar fi mai bine daca am spune fiecare strict opinia si poate terminati si voi odata cu scandalul dintre cele doua aliante :) .

Link to comment
Share on other sites

da este pk excesiv..sunt si alte forme...

faza e ca dak permiti unele cuvinte sa se foloseasca atunci se va exploata ink odata regulamentul...

Pt ca la unii oameni REGULA DE BAZA care apare si in regulamentul actual..care zice COMPORTAMENT CIVILIZAT nu exista..

ps:eu sunt de acord cu vechea regula de pe 97db,nu am zis ca nu-s de acord..

Si ma rew...nu ma cunosti nu.ti tot da cu parerea..posteaza obiectiv..

Link to comment
Share on other sites

Ryuka scumpo daca vezi ca te tine in pk ..ti-e greu sa dai move ?

dar nu .. stai acolo ..injural ..vaneazal ..fa ceva ..

va sta in caracter ..aveti in sange mentalitatea asta

vreti sa fi cineva ? vaneaza cat mai mult ..

app Ryuka nu vreau sa bat cu apropurile .. dar 3x Nab se pedepseste .. sau nu ?

in fine .. sa ma repet:

Un Mare Pro la aceasta sugestie

toti trb sa fim egali .. nu unu ia ss pt idiot si altul pt acelasi cuv ( sau mai grav , nu ia )

ori nu mai este acceptata nici un fel de insulta minora ..

ori sunt toate acceptate..

:duh:

Link to comment
Share on other sites

Ryuka scumpo daca vezi ca te tine in pk ..ti-e greu sa dai move ?

dar nu .. stai acolo ..injural ..vaneazal ..fa ceva ..

va sta in caracter ..aveti in sange mentalitatea asta

vreti sa fi cineva ? vaneaza cat mai mult ..

app Ryuka nu vreau sa bat cu apropurile .. dar 3x Nab se pedepseste .. sau nu ?

in fine .. sa ma repet:

Un Mare Pro la aceasta sugestie

toti trb sa fim egali .. nu unu ia ss pt idiot si altul pt acelasi cuv ( sau mai grav , nu ia )

ori nu mai este acceptata nici un fel de insulta minora ..

ori sunt toate acceptate..

:duh:

bai istetule..ce scrie la semnatura mea??(sau nu ai invatat sa citesti?) Ma io nush voi cititi macar despre ce se discuta aici sau dai pe topic primul lucru care iti iese in fata il comentezi...nu mai tot da offtopicuri fara rost..ca asa nu ajungem nicaieri..in plus dak ai fi citit ce am pus eu si ce sugestie a adaugat bunny poate nu mai scriai toate astea...dar na ce sa facem e grele la citit la unii.. :clap:

ca nu-i tot una sa ii zici la un amic cf ba butule... decat sa te duci la un necunoscut si sa incepi noob,but...s.a.m.d...eu zic doar sa se considere contextul in care sunt folosite acele cuvinte..dak sunt folosite cu scopul de a jigni pe careva atunci ss omule(asta bineinteles dak persoana care le-a zis nu a fost provocata..) Ca dak tot ii zice comunitatea Lm..sa incercam sa dovedim lucrul acesta..

Ps:Cat despre acuzatiile de vanatoare care mi se aduc..ar trebuii sa vada cn pe cn acuza si apoi sa tragem concluziile..

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau, purtandu-va asa, nu ajungeti nicaieri, sau ba da, ajungeti suspendati. Cand veti fi siguri ca vreti sa schimbati ceva, aduceti argumente contradictorii, solutii, pareri, ceva plauzibil, idei bune de pus in practica. Daca tot asa veniti cu "vreau sa schimbam regula" si restul turmei: pro pro pro, ce sa mai scoti din sugestia respectiva?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...